Marzysz o tym, by największe gwiazdy muzyki dance Pojawiły się w twoim domu?
Dzięki Radiu WAWA to możliwe! Załatwimy Ci gwiazdę na wyłączność!

W wakacje zaproś nas na Twoją domówkę, a może to właśnie
dla Ciebie Twój ulubiony artysta zaśpiewa piosenkę,

A TY WYGRASZ MANTASTYCZNY ZESTAW NA IMPREZĘ!
Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu KONKURSU.
Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych "ESKA HIT Club" oraz na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.03.1997 r. (z późniejszymi zmianami). Administratorem bazy jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jubilerska 10. Dane zbierane są w celach (I) przeprowadzenia Konkursu, (II) wyłonienia zwycięzcy, (III) ogłaszania wyników, (IV) doręczenia/realizacji nagród, (V) wysyłania e-mailem lub/i SMS-em informacji związanych z Konkursem. Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz ich brak uniemożliwia przystąpienie do Konkursu. Przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TIME S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jubilerska 10. w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Jednocześnie zgadzam się na przesyłanie na podany przeze mnie adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności TIME S.A., działalności innych spółek z grupy kapitałowej Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A., w szczególności spółek: ZPR Media S.A. i IDMnet S.A., oraz informacji handlowych dotyczących innych podmiotów, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (j.t. Dz. U z 2013 r. poz. 1422). Dane przekazuję dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla Manta S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Matuszewska 14, 03-876 Warszawa, w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług partnera biznesowego wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Dziękujemy za twoje zgłoszenie.
Być może wkrótce się odezwiemy!
Pozdrawiamy! Radio WAWA

Wygraj mantastyczny zestaw na imprezę

Nagrody

Odwiedziliśmy już...

After Party w Gdańsku 07

After Party w Gdańsku 06

After Party w Gdańsku 05

After Party w Gdańsku 04

After Party w Gdańsku 03

After Party w Gdańsku 02

Więcej