Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Varius Manx z płytą i singlem "Mgła nad Warszawą"
Nowy singiel Adama Stachowiaka
Filip Rychcik nowym wokalistą grupy Mafia
Maryla Rodowicz tematem filmu
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Czwartek 19 kwietnia 2018
dodano: Środa 18 kwietnia 2018
dodano: Wtorek 17 kwietnia 2018
dodano: Poniedziałek 16 kwietnia 2018
dodano: Piątek 13 kwietnia 2018


KONCERT

Budka Suflera świętuje 40-lecie, KONCERT...

Miejsce: Teatr Roma ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
Czas: Wtorek, 26 listopada 2013, 19:30
Cena:
Chcesz przeżyć niezwykły, kameralny koncert, na którym niemal będzie można dotknąć największych gwiazd polskiej sceny rockowej ostatniego półwiecza? Masz dosyć wielotysięcznych hal i chcesz usłyszeć na żywo niezapomniane przeboje Budki Suflera w ekskluzywnej sali koncertowej? Chcesz świętować 40-lecie działalnosci zespołu razem w gronie jego najbardziej zapalonych fanów? Koncerty w Częstochowie, Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu są właśnie dla Ciebie!


Kiedy na początku lat 70. Krzysztof Cugowski dołączał do Stowarzyszenia Cnót Wszelakich, lubelskiego zespołu Romualda Lipki, żaden z nich nawet pewnie nie przypuszczał, że ich grupa będzie dyktowała trendy na polskiej scenie rockowej przez następne czterdzieści lat. Od czterech dekad Budka Suflera jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych muzycznych marek nad Wisłą, a jej przeboje nuci już kilka pokoleń fanów. Przez ten czas zespół kilkukrotnie zmieniał wokalistów, a przez jego skład przewinęło się ponad dwudziestu muzyków. Koncertował w najsłynniejszych salach świata, m.in. w nowojorskiej Carnegie Hall, sprzedawał płyty w nakładach przekraczających milion egzemplarzy i zdobywał najważniejsze nagrody rynku muzycznego. Grupa współpracowała też z światowymi gwiazdami formatu Marcusa Millera czy Garou, a jej oficjalna dyskografia obejmuje 15 płyt studyjnych, 3 koncertowe i 3 składanki. Do historii polskiej muzyki rozrywkowej przejdą m.in. przeboje Budki Suflera: Cień wielkiej góry, Za ostatni grosz, Bal wszystkich świętych, Martwe morze, Takie tango, Jolka, Jolka pamiętasz…, Sen o dolinie, Jest taki samotny dom, Noc komety, Twoje radio.

Niezwykłość tego wydarzenia polega m.in. na tym, że muzycy Budki Suflera postanowili uczcić swoją rocznicę w kameralnym gronie, organizując zaledwie cztery koncerty – w Częstochowie, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu – w mniejszych, ekskluzywnych salach, zapewniających fanom intymny klimat oraz niezapomniane przeżycia.

Zapraszamy na wieczory pełne muzycznych wspomnień i wspaniałych przebojów!

UWAGA!!!
Z okazji Jubileuszu do każdego zakupionego biletu dodawana będzie płyta "Cień wielkiej góry LIVE".

inf. prasowa


Komentarze