DeDektyw wkręca ludzi od rana!
Nowy singiel Czadomana
Zespół Mistrzów Krzysztofa Cugowskiego
Weronika Curyło, finalistka VOP z singlem
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Piątek 17 sierpnia 2018
dodano: Czwartek 16 sierpnia 2018
dodano: Wtorek 14 sierpnia 2018
dodano: Poniedziałek 13 sierpnia 2018
dodano: Piątek 10 sierpnia 2018
dodano: Czwartek 9 sierpnia 2018
Polecane
Warto...
dodano: Poniedziałek 30 lipca 2018
dodano: Sobota 28 lipca 2018
dodano: Poniedziałek 4 czerwca 2018
dodano: Czwartek 31 maja 2018
dodano: Poniedziałek 21 maja 2018
dodano: Piątek 18 maja 2018
dodano: Poniedziałek 13 sierpnia 2018
dodano: Poniedziałek 16 lipca 2018
dodano: Piątek 13 lipca 2018
dodano: Czwartek 14 czerwca 2018
dodano: Środa 13 czerwca 2018


KONTAKT

Kontakt

Radio WAWA Time S.A.
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. (+48 22) 516 47 17
www.radiowawa.pl

Reklama

Prezes
Małgorzata Mizińska

Biuro Zarządu
04-190 Warszawa
ul. Jubilerska 10
tel. (22) 516 47 01
tel. (22) 516 47 03

Dyrektor Programowy Radia WAWA
Anna Paluszek

Szef muzyczny
Paweł Wiszniewski

Dyrektor Promocji
Grzegorz Tutkaj

Specjalista ds Promocji:
Renata Nowak

---
Kontakt dla prasy - biuro_prasowe@timesa.pl
Program - program@wawa.com.pl
Promocja - promocja@wawa.com.pl
Webmaster - webmaster@wawa.com.pl
---
Stroną zajmuje się
Radek Przyborowski
Internet Projekt Manager TIME S.A.
---

 

Adresy filii regionalnych:

Radio WAWA Łódź
Al. Piłsudskiego 7
90-368 Łódź
tel. (42) 664 30 32
lodz@wawa.com.pl

Radio WAWA Toruń
ul. Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń
tel. (56) 645 18 65
torun@wawa.com.pl

Radio WAWA Rzeszów
ul. Rynek 17
35-064 Rzeszów
tel. (17) 859 01 55
rzeszow@wawa.com.pl

Radio WAWA Wrocław
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
tel. (71) 788 50 50
wroclaw@wawa.com.pl

Radio WAWA Opole
ul.Piastowska 4
45-081 Opole
tel. (77) 400 34 50
opole@wawa.com.pl

Radio WAWA Szczecin
Plac Matki Teresy z Kalkuty 6
71-622 Szczecin
tel. (91) 422 64 24
szczecin@wawa.com.pl

Radio WAWA Kraków
ul. Wiślna 12
31-007 Kraków
tel. (012) 424 44 44
krakow@wawa.com.pl

Radio WAWA Nowy Sącz
ul. Rynek 18
33-300 Nowy Sącz
tel. (018) 443 40 42
nowysacz@wawa.com.pl

Radio WAWA Gdańsk
ul. Czyżewskiego 38
80-336 Gdańsk
tel. (058) 558 35 35
gdansk@wawa.com.pl

Radio WAWA Jelenia Góra
ul. Bankowa 36
58-500 Jelenia Góra
tel (075) 713 99 92
jelenia@wawa.com.pl

Radio WAWA Trzebnica
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
tel. (71) 788 50 50
trzebnica@wawa.com.pl

Radio WAWA Kielce
ul. Duża 24
25-320 Kielce
tel. (41) 343 05 93
fax (41) 343 05 93


 
Kontakt z radiem WAWA:
Prowadzący:

Rafał Wodziński - rafal.wodzinski@wawa.com.pl
Monika Król - monika.krol@wawa.com.pl
Piotr Jachim - piotr.jachim@wawa.com.pl
Agnieszka Chmielewska - achmielewska2@wawa.com.pl
Jakub Adamiak - jadamiak@wawa.com.pl
Mateusz Kwiatkowski - mateusz.kwiatkowski@wawa.com.pl

NIEDZIELA 19.08.2018