16:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kontakt

Radio WAWA Time S.A.
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. (+48 22) 516 47 17
www.radiowawa.pl

Prezes Zarządu
Paweł Szaniawski

Biuro Zarządu
04-190 Warszawa
ul. Jubilerska 10
tel. (22) 516 47 01
tel. (22) 516 47 03

Dyrektor Programowy Radia WAWA
Anna Paluszek

Szef muzyczny
Paweł Wiszniewski

Dyrektor Promocji
Anna Wróblewska 


---
Kontakt dla prasy - biuro_prasowe@timesa.pl
Program - program@wawa.com.pl
Promocja - promocja@wawa.com.pl
Webmaster - webmaster@wawa.com.pl
---
Stroną zajmuje się
Radek Przyborowski
Internet Projekt Manager TIME S.A.
---

 

Adresy filii regionalnych:

Radio WAWA Łódź
Al. Piłsudskiego 7
90-368 Łódź
tel. (42) 664 30 32
lodz@wawa.com.pl

Radio WAWA Toruń
ul. Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń
tel. (56) 645 18 65
torun@wawa.com.pl

Radio WAWA Rzeszów
ul. Rynek 17
35-064 Rzeszów
tel. (17) 859 01 55
rzeszow@wawa.com.pl

Radio WAWA Wrocław
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
tel. (71) 788 50 50
wroclaw@wawa.com.pl

Radio WAWA Opole
ul.Piastowska 4
45-081 Opole
tel. (77) 400 34 50
opole@wawa.com.pl

Radio WAWA Szczecin
Plac Matki Teresy z Kalkuty 6
71-622 Szczecin
tel. (91) 422 64 24
szczecin@wawa.com.pl

Radio WAWA Kraków
ul. Wiślna 12
31-007 Kraków
tel. (012) 424 44 44
krakow@wawa.com.pl

Radio WAWA Nowy Sącz
ul. Rynek 18
33-300 Nowy Sącz
tel. (018) 443 40 42
nowysacz@wawa.com.pl

Radio WAWA Gdańsk
ul. Kupały 6
80-354 Gdańsk
tel. (058) 558 35 35
gdansk@wawa.com.pl

Radio WAWA Jelenia Góra
ul. Bankowa 36
58-500 Jelenia Góra
tel (075) 713 99 92
jelenia@wawa.com.pl

Radio WAWA Trzebnica
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
tel. (71) 788 50 50
trzebnica@wawa.com.pl

Radio WAWA Kielce
ul. Duża 24
25-320 Kielce
tel. (41) 343 05 93
fax (41) 343 05 93
kielce@wawa.com.pl

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto