Video / TV

Nowy singiel Bednarka - "Poczuj luz"
Na wielkiej scenie zaprezentują się największe gwiazdy polskiego disco
19 maja odbyła się płyta premiera płyty "nowOsiecka"
Grupa wyruszyła w trasę z okazji 25 lecia
DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!


AUDYCJA

Muzyczne Party

Muzyczne Party - rozkręcamy je dla was o 20:00 od poniedziałku do soboty! Zawsze gramy najbardziej przebojowe kawałki! Z nami zapomnisz o całym dniu i nakręcisz się pozytywnie! Do zgarnięcie m.in. gadżety, płyty, a w piątek mamy dla was zawsze kasę na imprezę! Gramy poniedziałek – czwartek 20:00 -22:00 oraz piątek – sobota 20:00 -24:00. Nasi prowadzący – Mateusz Kwiatkowski, Piotr Jachim, Maciek Maciejewski.
Przez cały tydzień w ramach Muzycznego Party wysyłając swoje zgłoszenie możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są płyty i gadżety Radia WAWA. Regulamin akcji dostępny tu: REGULAMIN AKCJI MUZYCZNE PARTY.

W piątki w ramach programu Muzyczne Party konkurs Imprezowa kasa w którym można wygrać kasę na imprezę! Aby wziąć w nim udział wypełnij i wyślij formularz pod spodem. Regulamin akcji dostępny tu: REGULAMIN AKCJI IMPREZOWA KASA.
MUZYCZNE PARTY / IMPREZOWA KASA
CODZIENNIE: W MUZYCZNYM PARTY masz szansą na płyty i gadżety Radia WAWA! Regulamin akcji.

W PIĄTKI: Aby wziąć udział w akcji IMPREZOWA KASA wypełnij formularz. Do wygrania kasa na imprezę! Regulamin akcji.


Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami: codziennie: regulaminu AKCJI MUZYCZNE PARTY w piątki: regulaminu akcji IMPREZOWA KASA.

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych "ESKA HIT Club" oraz na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.03.1997 r. (z późniejszymi zmianami). Administratorem bazy jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jubilerska 10. Dane zbierane są w celach (I) przeprowadzenia Akcji, (II) wyłonienia zwycięzcy, (III) ogłaszania wyników, (IV) doręczenia/realizacji nagród, (V) wysyłania e-mailem lub/i SMS-em informacji związanych z Akcją. Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz ich brak uniemożliwia przystąpienie do Konkursu. Przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia.

Komentarze