00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

NASI LUDZIE

Dedektyw Inwektyw

Jeśli chodzi o pracę…. Zostałem zatrudniony przez Zakłady Utylizacji Odpadów na stanowisku naczelnego śmiecia. Śmieć to zdrowie - stało się dewizą moją i tego się trzymam. Do radia trafiłem na słuch. Najpierw wydawało mi się, że gdzieś coś słyszę. Poszłem za tym głosem. Gdy weszłem na antenę po raz pierwszy poczułem przyjemne mrowienie. Trzymam się radia do dzisiaj. I dalej mnie mrowi. Dzwonię. Znaczy jestem jak woźny. DeDektyw Inwektyw pisze siem z błędem i proszę to zapamiętać, bo to symbol mojej osobowości i wolności jednostki

Kuba Adamiak

Czasu mało, zadań wiele!!! Obieżyświat, birbant i hulaka. Pęd i prędkość od samego rana. Naturalnym wrogiem Kuby są fotoradary. Wciąż poszukuje antidotum. Kiedy nie pędzi, lubi dobrze zjeść. Fan wołowiny, sushi i pomidorów.

Monika Król

Mogła zostać akordeonistką, wokalistką w zespole punkowym, albo księgarzem... ponieważ miłości nie oszukasz - została radiowcem. Oficjalnie ma 44 lata, nieoficjalnie 37, bo lubi słyszeć „Naprawdę? A nie wyglądasz…”. Nosi przy sobie notes, w którym zapisuje sceny z życia wzięte, bo lubi żyć i lubi rozmawiać. Może kiedyś jeszcze coś napisze, a tymczasem posłuchajcie jej od poniedziałku do piątku od 9.00 do 13.00 w paśmie Zawsze Polska Muzyka.

Piotr Jachim

„Nie ma rzeczy niemożliwych” oraz „Muzyka lekiem na całe zło” to jego życiowe dewizy. Od najmłodszych lat związany z muzyką. Gra na fortepianie, saksofonie i gitarach. Z wykształcenia jest realizatorem dźwięku. Radio to jego nowa miłość na całe życie. Uwielbia rafting, podróże, seriale i…spać do południa.

Dawid Wajda

"Uśmiech, moc, fitness, sport... Oczywiście żartuję z tym fitness i sport, choć by się przydało... ale reszta się zgadza." - tak Dawid mówi o sobie.
Śpiewa, tańczy, recytuje. Może kiedyś nawet na antenie zagra nam na gitarze! Zaraża pozytywną energią i dobrym humorem, niezależnie od pory dnia, czy nocy.
Kiedyś chciał być piosenkarzem, później aktorem, jeszcze później inżynierem, później znów piosenkarzem. Jest radiowcem i bardzo dobrze!


Rafał "Wodzu" Wodziński

Radioholik i didżej od drugiej połowy lat 90-tych. Jego pierwszą zabawką był magnetofon taśmowy. Kocha muzykę i nie znosi ciszy. Edukację w szkole muzycznej zakończył po egzaminie wstępnym z najwyższą oceną wśród aplikujących. Lubi słodycze, w szczególności pyszne ciasta, które dostaje od niewiast posiadających wyjątkowy talent cukierniczy. Nocny Marek. Chciałby zwiedzić całą Polskę wszerz i wzdłuż.

Mateusz Kwiatkowski

Radioholik... Miłośnik dobrego sportu, dobrej muzyki, dobrej kuchni, dobrego wypoczynku... W sumie wszystkiego co dobre...! Dużo pozytywnej energii i ogromna dawka poczucia humoru... :) Choć lepiej nie pisać... sami sprawdźcie!
Mateusza usłyszycie w TOP13 - Liście Przebojów Radia WAWA i Słonecznym non-stop polo
Niech moc będzie z nami! :)

Paweł Wiszniewski

Lubię szybką jazdę, lubię dobrą kawę, lubię rozpalać w kominku, lubię swoją teściową, lubię wylegiwać się na leżaku, lubię „fast-foody”, lubię radosnych ludzi, lubię głośno słuchać muzyki, lubię latać samolotem, lubię grać na fortepianie, lubię mleczną czekoladę, lubię rozmawiać z mądrymi ludźmi, lubię jeździć na rowerze, lubię barbecue z przyjaciółmi... Kocham... Żonę i Synów.

Maciej Maciejewski

Jest najszczęśliwszym człowiekiem pod słońce. Lubi to co robi, a w dodatku mu za to płacą. Jak się bawi to do białego rana, jak śpiewa to najgłośniej, jak kocha to najmocniej. W wolnych chwilach odpala swój motocykl i rusza przed siebie. Cały On Maciej Maciejewski

Katarzyna Grodzka

Miała pisać książki, ale wyszło RADIO. Uzależniona od informacji, kulinarnych wyzwań i rowerowych podróży. Zafascynowana kulturą Japonii - w przyszłości planuje odwiedzić Tokio Tower. Póki co czerpie przyjemność z  odkrywania pięknych zakamarków w Polsce i Europie.

Marcin Procki

Skazany dożywotnim wyrokiem na radio. Od małego nie rozstawał się z mikrofonem. Jedyny nałóg to ciągłe szukanie aktualnych informacji z kraju i ze świata. Boi się tego, że kiedy zacznie regularnie chodzić na siłownie znajomi przestaną go poznawać. Wolne chwile spędza na rowerze poza miastem z aparatem w plecaku. Najchętniej w każdy wolny weekend wyjeżdżałby nad polskie morze.

Pozdrawiam :-)


Agata Chruściak

Zapalona cyklistka, po odejściu od mikrofonu chętnie wsiada na rower i sprawdza co słychać na stołecznych ścieżkach i nie tylko. Każdy wolny weekend mogłaby spędzać nad polskim morzem, niestety z Warszawy to trochę za daleko ;-) Zimą przenosi się na południe. Wskakuje w narty i szusuje na stokach. Jej kompanem na długie wieczory jest - książka. Ulubione to thrillery Dana Browna i książki podróżnicze, dzięki którym może planować kolejne wyprawy. Ostatnio zapatrzona w kierunku gorącego Egiptu. Niedługo chciałaby tam wrócić.

DJ WAWA

Gram dla Was w nocy!

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto