06:00 - 08:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Maja Hyży "W Chmurach"

Wyczekiwany debiutancki album Mai Hyży, pt

Wyczekiwany debiutancki album Mai Hyży, pt. W Chmurach.

Już 24 marca, na półki sklepowe trafił album Mai Hyży, pt. W Chmurach.


Maja Hyży to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu X-Factor. Doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów. To o niej Czesław Mozil powiedział: „Jesteś bezczelnie zdolna”. Swoim pierwszym albumem udowadnia, że debiutant może wnieść na rynek muzyczny wiele świeżości.

W Chmurach to płyta pełna emocji, wzruszeń, jak i energetyzujących dźwięków. W 12 melodyjnych utworach artystka przedstawia swój muzyczny świat, w którym można odnaleźć także jej pierwsze inspiracje soulem i R&B. Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu Mai dopełniają całości. Ten album to ogromna dawka pozytywnego brzmienia i pop-u na najwyższym poziomie. 

W Chmurach to słodko-gorzka historia, z którą każda kobieta może się utożsamić. Ten album to spełnienie moich marzeń. Droga do ich realizacji była długa i dość kręta jednak na płycie przeważa radość, pozytywna energia i siła do dalszego działania, która mam nadzieję, udzieli się wszystkim słuchaczom. – tak swoją debiutancką płytę skomentowała artystka.

Maja miłość do muzyki wyniosła z rodzinnego domu. To dziadkowie zarazili ją pasją do śpiewania. Zarówno ci ze strony mamy jak i taty, byli mocno zaangażowani w działalność chórów i zespołów ludowych. Dziadek Mai nadal udziela się wokalnie w chórze, a babcia występowała między innymi z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze. To właśnie ona namówiła Maję na lekcje śpiewu. Zaangażowanie w naukę pozwoliło jej rozwinąć artystyczne skrzydła.


TRACKLISTA:

1. Kawa
2. Dla mnie nowy świat
3. Huragan
4. Thelma i Louise
5. Prawdziwa ja
6. Łzy
7. Będę Kochać
8. Nie musisz kłamać
9. Wieczność za jeden dzień
10. Śpij już
11. Kiedy do mnie wracasz
12. N.C.L.N.S.

Płytę poleca radio WAWA!Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto