00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Ellie - Ellie

Na płycie znajdzie się 11 piosenek napisanych wspólnie przez ELLIE i Filipa Sojkę oraz cover utworu „Lucciola” zespołu Maanam. Debiutancki album, zatytułowany jest „ELLIE” i  utrzymany będzie w klimatach rockowych i  pop-rockowych z elementami electro.

ELLIE to prawdziwe odkrycie na naszym rynku muzycznym. Zjawiskowa 17-latka to nie tylko utalentowana wokalistka ale i gitarzystka, kompozytorka oraz autorka tekstów swoich piosenek. Pochodzi z Świnoujścia, uczęszcza do liceum w Szczecinie, a wkrótce na stałe zadomowi się w Warszawie.
Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat i jest jej największą życiową pasją. Ma na swoim koncie liczne koncerty w świnoujskich i szczecińskich klubach. Z powodzeniem uczestniczyła też w międzyszkolnych festiwalach i konkursach wokalnych zdobywając liczne nagrody.
Wiosną 2011 ELLIE nagrała swoją debiutancką płytę, której producentem i współkompozytorem jest znany m.in. ze współpracy z Kayah, Edytą Bartosiewicz, Edytą Górniak, ceniony gitarzysta basowy - Filip Sojka. Realizacją nagrań zajął się Kanadyjczyk Chris Aiken. Mastering płyty odbył się w USA a wykonał go  Brad Blackwood, mający na swoim koncie współpracę m.in. z MAROON 5, BLACK EYED PEAS czy EVANESCENCE.

Na płycie znajdzie się 11 piosenek napisanych wspólnie przez ELLIE i Filipa Sojkę oraz cover utworu „Lucciola” zespołu Maanam. Debiutancki album, zatytułowany jest „ELLIE” i  utrzymany będzie w klimatach rockowych i  pop-rockowych z elementami electro. Pierwszym singlem promującym płytę jest piosenka „Co mi w duszy gra” . Teledysk do tej piosenki zrealizowany został w Londynie.

TRACK LISTA

1. CO MI W DUSZY GRA
2. CAŁA JA   
3. DLACZEGO  (BĘDZIE DOBRZE)   
4. TRZY ŻYCZENIA   
5. JEDYNE CZEGO CHCĘ (LIST DO PRZYJACIÓŁKI)
6. JAK SIOSTRY DWIE 
7. ZŁA  
8. TERAZ WIEM  
9. KTO TU DZISIAJ GRA (EURO 2012)
10. I FEEL
11. WYKLĘTA
12. LUCCIOLA   
13. DLACZEGO (BĘDZIE DOBRZE) feat. ROCH

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto