00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Za Tobą iść

„Za Tobą iść” to czwarta i najnowsza płyta Artysty Andrzeja Cierniewskiego. Piosenki dobrane są jak zawsze z niezwykłą starannością.

„Za Tobą iść” to czwarta i najnowsza płyta Artysty Andrzeja Cierniewskiego. Piosenki dobrane są jak zawsze z niezwykłą starannością. Powstawała ona długo, a to między innymi dlatego, że Andrzej Cierniewski dołożył wszelkich starań, aby zarówno teksty, muzyka, aranżacje oraz w konsekwencji ostateczny efekt był tym jaki zamierzył i oczekiwał czyli krążek, z którego będzie dumny oddając go w ręce słuchaczowi. Tak jak podkreśla, jest ona niezwykle prawdziwa pozbawiona jakichkolwiek zalotów komercyjnych. Dodaje również, że jest szczęśliwy, że ma to już za sobą. 

Znajduje się na niej 14 utworów różnych  kompozytorów w konsekwencji stanowi ona  spójną całość tak, aby słuchacz mógł z zadowoleniem oraz satysfakcją  słuchać jej od początku do końca. Tak jak i poprzednie płyty Andrzeja Cierniewskiego tak i tym razem płyta ta dotyka najbardziej ludzkich spraw takich jak miłość, rozterka, rozłąka i umiłowanie własnego kraju. Kompozycje te są pełne pięknej muzyki i refleksji.

Ta długo oczekiwana płyta dla fanów Artysty będzie z pewnością spełnieniem ich oczekiwań i wierzymy, że pozyska również nowy aplauz.

Andrzej Cierniewski to dojrzały Artysta obdarzony charakterystycznym, mocnym i jednocześnie ciepłym, pełnym wrażliwych interpretacji głosem o czym można przekonać się również i na tym krążku. Na niezliczonych ilościach koncertów, które odbywa zarówno w kraju jak i za granicą, każdorazowo przyjmowany jest niezwykle entuzjastycznie. Tak sądzimy również będzie i z tą płytą. 


 Track lista


1. Dla Kobiety
2. Zaufanie 
3. Zatęsknimy za miłością
4 My country
5 Mieliśmy szczęście
6 Totalnie
7 Nie skreślaj mnie
8 Siódma pięć
9 Podaruj mi czas
10 Przelotna miłość

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto