Zgarnij 300 zł na świąteczne wydatki!
Najlepsza pobudka przy Najlepszych Polskich Hitach
DeDektyw wkręca ludzi od rana!
Zakopower z piosenką Jacka Cygana - "Białanie"
Polecane
Warto...
dodano: Piątek 23 listopada 2018
dodano: Sobota 10 listopada 2018
dodano: Czwartek 11 października 2018
dodano: Czwartek 27 września 2018
dodano: Piątek 24 sierpnia 2018
dodano: Poniedziałek 30 lipca 2018
dodano: Poniedziałek 26 listopada 2018
dodano: Wtorek 20 listopada 2018
dodano: Wtorek 11 września 2018
dodano: Czwartek 14 czerwca 2018
dodano: Środa 13 czerwca 2018
dodano: Wtorek 12 czerwca 2018


O NAS

Międzynarodowy poranek Radia WAWA


DeDektyw i Kuba Adamiak z okazji polskiego dnia radia przyjęli życzenia od prowadzących poranne programy z całego świata!

11 kwietnia obchodzony jest polski Dzień Radia. Radio WAWA przyłączyło się do wspólnej akcji pięciu największych nadawców radiowych pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego poprzez działania promocyjne, edukacyjne i badawcze.


Od samego rana w Poranku Radia WAWA DeDektyw i Kuba Adamiak przyjmowali życzenia od słuchaczy z całego kraju, a także od stacji radiowych z całego świata. Połączyliśmy się z najlepszym radiem w Czechach HitRadio Orion. Życzenia złożyli nam prowadzący poranek Kuba Ohnutek i Monika Dudova.

Na antenie Radia WAWA pojawiły się również życzenia z Polskiego Radia Chicago od prowadzących program Poranny Express Małgorzaty Koryś i Rafała Jurak.

Tuż przed 9 rano Kamil Zalewski, prezenter porannego programu w Radiu ZNAD WILLI również złożył nam życzenia i to w dwóch językach!

DeDektyw Inwektyw zaskoczył również ekipy porankowe radia VOX FM i Radia ESKA. O 7:20 w trakcie wejścia na żywo wpadł do studia obydwóch stacji radiowych i złożył życzenia z okazji Dnia Radia. Norbert Bieńkowski, Jankes, Rudy i Kama nie kryli zaskoczenia. Kamila pozdrowiła w szczególności słuchaczy naszej stacji, ponieważ kiedyś u nas pracowała.Posłuchaj całego porannego programu Radia WAWA z dnia 11.04.2018:
My życzymy wszystkim słuchaczom na całym świecie, ale przede wszystkim słuchaczom Radia WAWA, oby słuchali nas przez cały czas i żeby byli zadowoleni z oferty programowej naszej stacji!

„I love radio” jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość rynkową. W dobie konkurencyjnych nowych mediów cyfrowych warto przypominać o zaletach radia, jak ważną role pełni w społeczeństwie oraz jak efektywne jest to medium reklamowe. Projekt realizowany jest wspólnie przez największe, na co dzień konkurujące ze sobą grupy radiowe: Grupę Eurozet, Grupę Radiową Agory, Grupę RMF, Grupę ZPR Media oraz Polskie Radio.

Na naszej antenie o godzinie 8:26 został wyemitowany charytatywny blok reklamowy. Całkowity dochód przeznaczony został na rzecz Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie. Więcej o nim znajdziecie TUTAJ.

Przy okazji Dnia Radia zapraszamy również wszystkich chętnych do wzięcia udziało w Radio Akademii. Szczegóły TUTAJ!