Zgarnij 300 zł na świąteczne wydatki!
Najlepsza pobudka przy Najlepszych Polskich Hitach
DeDektyw wkręca ludzi od rana!
Zakopower z piosenką Jacka Cygana - "Białanie"
Polecane
Warto...
dodano: Piątek 23 listopada 2018
dodano: Sobota 10 listopada 2018
dodano: Czwartek 11 października 2018
dodano: Czwartek 27 września 2018
dodano: Piątek 24 sierpnia 2018
dodano: Poniedziałek 30 lipca 2018
dodano: Poniedziałek 26 listopada 2018
dodano: Wtorek 20 listopada 2018
dodano: Wtorek 11 września 2018
dodano: Czwartek 14 czerwca 2018
dodano: Środa 13 czerwca 2018
dodano: Wtorek 12 czerwca 2018


O NAS

Zestaw gadżetów i świetne książki do wygrania! Jak? Sprawdźcie!


Radio WAWA tej jesieni przygotowała dla Was mnóstwo atrakcji. Mamy dla Was fantastyczne książki i lunchboxy. Jak zdobyć nasze prezenty? Sprawdźcie!

Monika Król i Piotr Jachim mają dla Was fantastyczne prezenty, które możecie zgarnąć na antenie w programie Najlepsze Polskie Hity! Program emitowany jest codziennie po godzinie 9ej.


Co to jest lunchbox?


Lunchbox to pudełko, które możecie używać do noszenia żywności. Między innymi kanapek, jogurtów czy gotowych dań obiadowych. Dzięki takiemu pudełku Twój lunch będzie zawsze świeży i smaczny po podgrzaniu.
Jakie książki do wygrania w Radiu WAWA?


W Radiu WAWA mamy dla Was fantastyczne książki pod naszym patronatem. Wśród nich są takie lektury jak:

Ta druga ja - Madżid, głowa rodziny Nasimich, z dumą zalicza się do najbogatszych biznesme-nów w Dubaju. Nękają go jednak koszmary o martwym bracie, któremu ukradł firmę, oraz nieposłuszeństwo córki i bratanicy. Czuje, że traci nad nimi kontrolę, próbuje więc sterować życiem Dalal i Mariam, co doprowadza do wybuchowych konsekwencji (opis wydawcy)

Jeszcze będzie przepięknie - Opowieść o miłości, której końca z pozoru nic nie zapowiadało, o związku, któremu z pozoru nic nie zagrażało, o życiu, które z pozoru było lekkie, łatwe i przyjemne, ale koniec się zbliżał. I nadszedł. I wtedy dopiero się zaczęło… Jaśmina ma 39 lat i rozstała się z mężem. Została sama, jak setki kobiet każdego dnia, i musiała sobie z tym poradzić (opis wydawcy).

Jak zdobyć prezenty od Radia WAWA?


Książki pod patronatem Radia WAWA oraz fantastyczne lunchboxy do wygrania są codziennie w paśmie Najlepsze Polskie Hity prowadzonym przez Monikę Król, Piotra Jachima, Rafała Wodzińskiego i Maćka Maciejewskiego. Słuchajcie uważnie Radia WAWA i czekajcie na sygnał prowadzących.

Radio WAWA - gdzie i jak odbierać?Radia WAWA możecie słuchać przez odbiornik radiowy, wszystkie częstotliwości znajdziecie TUTAJ. Oraz w sieciach kablowych i satelitarnych i za pomocą naszego streamu internetowego.