06:00 - 08:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Maszyna do popcornu do wygrania w Luz Blues!

Rafał Wodzu Wodziński codziennie w programie Luz Blues ma dla Was fantastyczną maszynę do popcornu
foto: Kuba Adamiak /Radio WAWA/

Rafał Wodzu Wodziński codziennie w programie Luz Blues ma dla Was fantastyczną maszynę do popcornu. Jak ją zdobyć? Sprawdźcie koniecznie.

Od godz. 16.00 – 19.00 między poniedziałkiem a piątkiem Rafał Wodzu Wodziński przeprowadza Was z pracy do domu w programie Luz Blues. Dziennikarz zaprezentuje ciekawostki, a także skomentuje bieżące zdarzenia. Słuchacze tego pasma będą mieli szansę wygrać w konkursach: Opowieści Luźnej Treści i Odgłos Paszczą. Na zwycięzców czekać będzie sprzęt elektroniczny, zaproszenia do kina, restauracji i vouchery na zakupy. 


Luz Blues: jakie konkursy w programie?Konkurs „Opowieści luźnej treści” – codziennie można wygrać 500 zł. Na antenie przedstawiamy wam historię z tytułami piosenek z playlisty Radia WAWA.  Wasze zadanie polega na podaniu artystów, nazw zespołów, których piosenki pojawiały się w naszej scence. Za każdą prawidłową odpowiedź można zdobyć 100 zł. Konkurs dla prawdziwych fanów polskiej muzyki.

Konkurs „Odgłos paszczą” – wasze zadanie polega na naśladowaniu dźwięków. Maszyna do popcornu.

Jak słuchać Radia WAWA?


Radia WAWA możecie słuchać przez odbiornik radiowy, wszystkie częstotliwości znajdziecie TUTAJ. Oraz w sieciach kablowych i za pomocą naszego streamu internetowego.


Program Luz Blues emitowany jest na antenie Radia WAWA od poniedziałku do piątku od 16:00 do 19:00. Prowadzi Rafał Wodzu Wodziński.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto