Zgarnij 300 zł na świąteczne wydatki!
Najlepsza pobudka przy Najlepszych Polskich Hitach
DeDektyw wkręca ludzi od rana!
Zakopower z piosenką Jacka Cygana - "Białanie"
Polecane
Warto...
dodano: Niedziela 22 kwietnia 2018
dodano: Środa 18 kwietnia 2018
dodano: Piątek 13 kwietnia 2018
dodano: Piątek 6 kwietnia 2018
dodano: Wtorek 3 kwietnia 2018
dodano: Piątek 30 marca 2018
dodano: Wtorek 27 marca 2018
dodano: Środa 14 marca 2018
dodano: Wtorek 13 marca 2018
dodano: Poniedziałek 26 lutego 2018


O NAS

Na deszczowe dni parasol od Radia WAWA


Jesień w pełni za oknami. W związku z tym mamy dla Was fantastyczny prezent. Parasol Radia WAWA uchroni Was przed deszczem. Ciekawi jak go wygrać? Sprawdźcie koniecznie ;)

Monika Król i Piotr Jachim mają dla Was fantastyczne prezenty, które możecie zgarnąć na antenie w programie Najlepsze Polskie Hity! Program emitowany jest codziennie po godzinie 9ej i towarzyszy Wam w codziennych obowiązkach. Monika i Piotrek to najlepszy duet przy którym nie będziecie się nudzić!

Radio WAWA - jak wygrać parasol lub książkę?


W Radiu WAWA mamy dla Was fantastyczne książki pod naszym patronatem. Wśród nich są takie lektury jak:

Ta druga ja - Madżid, głowa rodziny Nasimich, z dumą zalicza się do najbogatszych biznesme-nów w Dubaju. Nękają go jednak koszmary o martwym bracie, któremu ukradł firmę, oraz nieposłuszeństwo córki i bratanicy. Czuje, że traci nad nimi kontrolę, próbuje więc sterować życiem Dalal i Mariam, co doprowadza do wybuchowych konsekwencji (opis wydawcy)

Jeszcze będzie przepięknie - Opowieść o miłości, której końca z pozoru nic nie zapowiadało, o związku, któremu z pozoru nic nie zagrażało, o życiu, które z pozoru było lekkie, łatwe i przyjemne, ale koniec się zbliżał. I nadszedł. I wtedy dopiero się zaczęło… Jaśmina ma 39 lat i rozstała się z mężem. Została sama, jak setki kobiet każdego dnia, i musiała sobie z tym poradzić (opis wydawcy).

Parasole Radia WAWA do wygrania są codziennie w paśmie Najlepsze Polskie Hity prowadzonym przez Monikę Król, Piotra Jachima, Rafała Wodzińskiego i Maćka Maciejewskiego. Słuchajcie uważnie Radia WAWA i czekajcie na sygnał prowadzących.

Radio WAWA - gdzie i jak odbierać?


Radia WAWA możecie słuchać przez odbiornik radiowy, wszystkie częstotliwości znajdziecie TUTAJ. Oraz w sieciach kablowych i satelitarnych i za pomocą naszego streamu internetowego.