00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Smartwatch do wygrania w Radiu WAWA! Jak? Przeczytajcie!

W porannym programie Radia WAWA Kuba Adamiak i DeDektyw Inwektyw przygotowali dla Was fantastyczne prezenty
foto: Kuba Adamiak /Radio WAWA/

W porannym programie Radia WAWA Kuba Adamiak i DeDektyw Inwektyw przygotowali dla Was fantastyczne prezenty! Wśród nich jest smartwatch. Sprawdźcie koniecznie jak wygrać.

Smartwatch to mobilne urządzenie wielkości zegarka na rękę spełniające wiele funkcji. Pomoże Wam sprawdzić komunikaty z telefonu, będziecie mogli odbierać rozomowy i kontrolować odtwarzacz muzyczny. Gadżety tego typu posiadają takie funkcje jak: alarm wibracyjny, termometr, pulsometr, wysokościomierz, barometr, kompas czy kalkulator. Są wyposażone w Wi-Fi i Bluetooth.


Jak zdobyć smartwatch w Radiu WAWA?


Smartwatch możecie wygrać w zabawie Państwa Miasta. W zabawie dwóch uczestników konkuruje ze sobą w radiowej wersji szkolniej gry "Państwa miasta", którą wszyscy znamy ze szkolnej ławy. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy słuchać Radia WAWA codziennie rano i czekać na informację pod jaki numer należy wysłać SMS z uzasadnieniem dlaczego taki prezent masz otrzymać.

Radio WAWA - gdzie i jak odbierać?


Radia WAWA możecie słuchać przez odbiornik radiowy, wszystkie częstotliwości znajdziecie TUTAJ. Oraz w sieciach kablowych i satelitarnych i za pomocą naszego streamu internetowego.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto