00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Black Friday - kiedy w 2018? Jakie atrakcje w Radiu WAWA?

Black Friday to weekend wyprzedaży w polskich sklepach
foto: Agnieszka Tomczyk /Radio WAWA/

Black Friday to weekend wyprzedaży w polskich sklepach. Na całym świecie fani zakupów polują na propozycje ceny. Kiedy Black Friday wypada w 2018 roku? Co przygotowało Radio WAWA z tej okazji?

Black Friday to początek sezonu zakupowego przed świętami Bożego Narodzenia. Kultywowany jest przede wszystkim w Stanach Zjednoczony, ale szaleństwo wyprzedaży ogarnęło cały świat. Od 2016 roku w Polsce również funkcjonuje Czarny piątek. W tym dniu sklepy oferują jednodniowe okazje i zniżki, które mogą sięgać nawet 90%.


Black Friday 2018: kiedy wypada czarny piątek?


Black Friday 2018 wypada w Polsce 23 listopada. To właśnie w tym dniu sklepy zaoferują ogromne zniżki dla swoich klientów.

Black Friday 2018: co przygotowało Radio WAWA?


Radio WAWA z okacji Black Friday 2018 przygotowało mnóstwo atrakcji. W porannym programie Kuba Adamiak i DeDektyw Inwektyw będą mieli dla słuchaczy zestaw kart podarunkowych, które możecie wykorzystać na zakupy w Black Friday. Słuchajcie uważnie Poranka Radia WAWA w piątek 23 listopada 2018 roku od 6:40 i czekajcie na sygnał od prowadzących.

Radio WAWA - gdzie i jak odbierać?


Radia WAWA możecie słuchać przez odbiornik radiowy, wszystkie częstotliwości znajdziecie TUTAJ. Oraz w sieciach kablowych i satelitarnych i za pomocą naszego streamu internetowego.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto