20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

APP STORE i GOOGLE PLAY - pobierz aplikację Radia WAWA

Mamy dla Was nową aplikację na telefony z systemem Android i iOS
foto: Kuba Adamiak /Radio WAWA/

Mamy dla Was nową aplikację na telefony z systemem Android i iOS. Twoja ulubiona stacja radiowa już teraz będzie zawsze pod ręką. Jak i gdzie pobrać aplikację?

Radio WAWA już teraz zawsze będzie pod ręką. Gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy, na rowerze, w komunikacji miejskiej, w samochodzie czy w kosmosie. Dzięki najnowszej aplikacji na systemy Android i iOS możesz cieszyć się swoją ulubioną stacją radiową wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu. Jak i gdzie pobrać aplikację Radia WAWA? Czy aplikacja jest darmowa?


>> SŁUCHAJ RADIA WAWA ONLINE <<


GOOGLE PLAY: aplikacja Radia WAWA na Androida. Jak pobrać?


Od 1 stycznia 2019 roku użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android mogą cieszyć się swoją ulubioną aplikacją Radia WAWA na swoim smartfonie. Wystarczy, że już teraz klikniesz TUTAJ, a link przeniesie Cię do sklepu GOOGLE PLAY i będziesz mógł pobrać naszą aplikację całkowicie za darmo. Aplikację możesz pobrać na telefony komórkowe, oraz tablety z systemem Android.

APP STORE: aplikacja Radia WAWA na iOS. Jak pobrać?


Użytkownicy systemów operacyjnych iOS, również mogą już teraz mieć aplikację Radia WAWA na swoim smartfonie. Jeżeli masz telefon z systemem iOS, wystarczy że klikniesz TUTAJ, a link przeniesie Cię do sklepu APP STORE i będziesz mógł pobrać naszą aplikację całkowicie za darmo. Aplikację możesz pobrać na iPhone i tablety iPad.

 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA