00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Energia Radia WAWA we Wrocławiu! Zobacz jak zarażaliśmy pozytywną energią stolicę dolnegośląska!

Radio WAWA postanowiła podzielić się pozytywną energią   ze swoimi  słuchaczami
foto: Agnieszka Tomczyk /Radio WAWA/

Radio WAWA postanowiła podzielić się pozytywną energią ze swoimi słuchaczami. Tym razem przez całe piątkowe popołudnie mogliście spotkać nas na ulicach Wrocławia. Zobacz jak zarażaliśmy pozytywnymi emocjami wszystkich tych, których spotkaliśmy.

Na ulicach Waszych miast pojawią się prezenterzy Radia WAWA wraz ze swoją sprawną, pełną energii ekipą. W każdy wtorek i piątek przez cały dzień, od godziny 9.00 do 18.30 spotkacie nas w najbardziej ruchliwych i popularnych miejscach w Waszych miastach: na rynkach, deptakach, bulwarach, przy węzłach komunikacyjnych, w okolicach galerii handlowych. Relacje radiowe z każdego wyjazdu, będą emitowane na antenie Radia WAWA. Zobacz zdjęcia z Wrocławia.WARTO PRZECZYTAĆ: Sławomir, Julia Wieniawa i Zenek Martyniuk pomagają choremu Sebastianowi - Piękny gest artystów!
Energia Radia WAWA: relacja z Wrocławia

W Toruniu stawiliśmy się punktualnie o godzinie 8:00. Towarzyszyliśmy mieszkańcom Wrocławia w drodze do pracy i do szkoły rozdając energetyczne puszki, oraz ogromne zestaw gadżetów Radia WAWA. Mogliście nas spotkać na  Placu Dominikański, przy Centrum Handlowym Magnolia i w Aquapark Wrocław.

Energia Radia WAWA: gdzie kolejna akcja?


Energia Radia WAWA zagości już 28 maja 2019 roku w Nowym Sączu. Słuchajcie nas uważnie, aby wiedzieć gdzie nas spotkać!

Energia Radia WAWA: galeria zdjęć z WrocławiaWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto