00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Energia Radia WAWA w Nowym Sączu! Czy zjedliśmy pyszne obważanki na rynku? Gdzie nas spotkać?

Radio WAWA postanowiła podzielić się pozytywną energią   ze swoimi  słuchaczami
foto: Renata Nowak

Radio WAWA postanowiła podzielić się pozytywną energią ze swoimi słuchaczami. Tym razem przez całe piątkowe popołudnie mogliście spotkać nas na ulicach Nowego Sącza. Zobacz jak zarażaliśmy pozytywnymi emocjami wszystkich tych, których spotkaliśmy.

Na ulicach Waszych miast pojawią się prezenterzy Radia WAWA wraz ze swoją sprawną, pełną energii ekipą. W każdy wtorek i piątek przez cały dzień, od godziny 9.00 do 18.30 spotkacie nas w najbardziej ruchliwych i popularnych miejscach w Waszych miastach: na rynkach, deptakach, bulwarach, przy węzłach komunikacyjnych, w okolicach galerii handlowych. Relacje radiowe z każdego wyjazdu, będą emitowane na antenie Radia WAWA. Zobacz zdjęcia z Nowego Sącza.


MUSISZ PRZECZYTAĆ: Polsat SuperHit Festiwal 2019: Sławomir z nagrodą Radia WAWA!
Energia Radia WAWA: relacja z Nowego Sącza

W Toruniu stawiliśmy się punktualnie o godzinie 8:00. Towarzyszyliśmy mieszkańcom Nowego Sącza w drodze do pracy i do szkoły rozdając energetyczne puszki, oraz ogromne zestaw gadżetów Radia WAWA. Mogliście nas spotkać na Rynku w Nowym Sączu, w ścisłym centrum i w Małopolskim Parku Rekreacji Przestrzennej przy ulicy Nadrzeźnej w Nowym Sączu.

Energia Radia WAWA: gdzie kolejna akcja?

Energia Radia WAWA zagości już 31 maja 2019 roku w Opolu. Słuchajcie nas uważnie, aby wiedzieć gdzie nas spotkać!

Energia Radia WAWA: galeria zdjęć z Nowego Sącza

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto