20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 - kiedy i gdzie oglądać w TV i online? [PLAN TRANSMISJI]

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 to druga edycja wydarzenia, na które czekają fani muzyki disco i dance w całej Polsce
foto: Paweł Kołodziej

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 to druga edycja wydarzenia, na które czekają fani muzyki disco i dance w całej Polsce. Ten wyjątkowy festiwal rozgrzeje wszystkich czekających na gorące rytmy. W tym roku polscy wokaliści ponownie zmierzą się o nagrodę Najlepszego Polskiego Hitu Tanecznego 2019. Gdzie i kiedy oglądać Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 w TV? Czy będzie stream online?

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 - kiedy i gdzie oglądać w TV i online? [PLAN TRANSMISJI] W sobotni wieczór, odbędzie się konkurs na Taneczny Przebój Roku 2019. W tym dniu scena Amfiteatru Kadzielnia zamieni się w muzyczny ring! O miano najlepszego tanecznego pzreboju zmagać się będą najpopularniejsi twórcy polskiej muzyki disco: Akcent, Boys, Weekend, Baby Full, After Party,  Andre, Łobuzy, Top Girls, Extazy, Mejk, Kordian, MiG oraz Classic. Poza konkursem wystąpią znamienici goście: Bayer Full i Piękni i Młodzi. Absolutnym hitem sobotniego programu jest występ jednego z najpopularniejszych europejskich boysbandów – „No Mercy”. Ten wieczór poprowadzą: Edyta Herbuś, Norbi i Mateusz Szymkowiak.
To właśnie w Kielcach Marek Sierocki jest gospodarzem odbywającej się drugiego dnia Festiwalu „Szalonej Domówki Marka Sierockiego”. Na tej imprezie, najbardziej znany dziennikarz muzyczny, wspólnie z pięknymi zwyciężczyniami konkursów Miss Polonia – Marceliną Zawadzką i Izabellą Krzan oraz Mateuszem Szymkowiakiem poprowadzą taneczne show, podczas którego zabłysną zagraniczne gwiazdy muzyki dance. Dzięki mega-hitom takich wykonawców jak: Dr Alban, Limahl, Francesco Napoli, Fun Factory, Shaun Baker, Stefano Terrazino, Denzel czy Loubega ten wieczór zapowiada się dyskotekowo, ale i sentymentalnie. „Never Ending Story”, „Celebration” czy „Mambo No. 5” to wciąż aktualne przeboje dyskotekowe, przy których bawią się całe pokolenia. Na koniec domówki swoje największe przeboje wyśpiewa zespół Bayer Full, który świętować będzie 35-lecie działalności artystycznej. Spora niespodzianka czeka też na fanów Stachurskiego, który podczas wydarzenia także pojawi się w roli jubilata. Gościem specjalnym  w tym dniu będzie wizytówka artystyczna stolicy regionu świętokrzyskiego – Kielecki Teatr Tańca.

Festiwal Muzyki Tanecznej - gdzie oglądać koncert w TV i online?

Festiwal Muzyki Tanecznej możecie oglądać 10 i 11 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP 2. Stream online będzie udostępniony za darmo na platformie vod.tvp.pl.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA