20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: kiedy oglądać jubileusz zespołu Bayer Full?

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019 to wyjątkowe wydarzenie dla fanów muzyki tanecznej
foto: LUKASZ GAGULSKI SE / EAST NEWS

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019 to wyjątkowe wydarzenie dla fanów muzyki tanecznej. Na jednej scenie w ciągu dwóch dni wystąpią najwięksi polscy i zagraniczni artyści, których wszyscy dobrze znają. W Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach swój jubileusz świętować będzie również zespół Bayer Full. Gdzie i kiedy ogląda  jubileusz zespołu Bayer Full? Czy będzie stream online?

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: kiedy oglądać jubileusz zespołu Bayer Full? To pytanie nurtuje wszystkich fanów muzyki tanecznej. Festiwal Muzyki Tanecznej to wyjątkowe muzyczne widowisko, które już po raz drugi zagości w stolicy województwa świętokrzyskiego. Tym razem na scenie pojawi się ogromna ilość gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzyki disco. Gdzie i kiedy ogląda  jubileusz zespołu Bayer Full? Czy będzie stream online?

>>> Polsat SuperHit Festiwal 2019: Sławomir z nagrodą Radia WAWA! <<<
Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: jubileusz Bayer Full w TV


Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019 z jubileuszem zespołu Bayer Full będzie można obejrzeć w telewizji. Transmisja odbędzie się 11 sierpnia 2019 roku od godziny 20:00 na antenie TVP 2.
 

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: jubileusz Bayer Full stream online

Mamy dobrą wiadomość dla fanów muzyki disco. Jubileusz zespołu Bayer Full będzie można obejrzeć w internecie. Transmisja zaplanowana jest na platformie vod.tvp.pl.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA