20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: gdzie oglądać jubileusz Stachurskiego?

W najbliższy weekend w trakcie Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach na scenie pojawi się ponad 30 artystów
foto: ARTUR HOJNY / SE / EAST NEWS

W najbliższy weekend w trakcie Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach na scenie pojawi się ponad 30 artystów. Jednym z nich będzie Jacek Stachurski, który będzie świętował swoje 25-lecie. Gdzie i o której godzinie oglądać jubileusz Stachurskiego w TV i online?

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: gdzie oglądać jubileusz Stachurskiego? Druga edycja wyjątkowej muzycznej imprezy Festiwal Muzyki Tanecznej już 10 i 11 sierpnia 2019 roku w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Wyjątkowi wykonawcy, zaskakujące wykonania utworów i jubileusze. Drugiego dnia będziemy świętować aż dwukrotnie. Pierwsze 35-lecie to recital zespołu Bayer Full, o którym możecie przeczytać TUTAJ. Drugi jubileusz to 25-lecie pracy artystycznej Stachurskiego. Gdzie i o której godzinie oglądać jubileusz Stachurskiego w TV i online? Wszystkie informacje w artykule poniżej.


>>> Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: czy Piękni i Młodzi wystąpią w Kielcach? <<<
Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: kim jest Jacek Stachurski?


Jacek Stachurski urodził się w Czechowicach Dziedzicach 26 stycznia 1966 roku. Jest polim wykonawcą i lokalnym politykiem. 28 maja 2013 roku objął mandat w Radzie Miejskiej Czechowicach Dziedzicach, za to w wyborach samorządowych rok później zastąpił na miejscu radnego Mariana Błachuta, który został wybrany na stanowisko burmistrza. Brał udział w szóstej edycji Tańca z Gwiazdami. Na swoim koncie ma takie hity jak Typ niepokorny, Żyłem jak chciałem, Taki raj czy Angelina.

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: kiedy oglądać jubileusz Stachurskiego w TV?

25-lecie działalności artystycznej Jacka Stachurskiego możecie obejrzeć drugiego dnia festiwalu, czyli 11 sierpnia 2019 roku od godziny 20:00.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA