20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: czy Zenek Martyniuk zaśpiewa z Marcinem Millerem?

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 zbliża się wielkimi krokami
foto: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 zbliża się wielkimi krokami. Na jednej scenie w trakcie sobotniego koncertu na jednej scenie zaśpiewa Zenek Martyniuk z zespołem Akcent i Marcin Miller z zespołu Boys. Czy to oznacza, że Zenek i Marcin stworzyli jedną piosenkę na Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach?

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: czy Zenek Martyniuk zaśpiewa z Marcinem Millerem? W sobotni wieczór, odbędzie się konkurs na Taneczny Przebój Roku 2019. W tym dniu scena Amfiteatru Kadzielnia zamieni się w muzyczny ring! O miano najlepszego tanecznego pzreboju zmagać się będą najpopularniejsi twórcy polskiej muzyki disco: Akcent, Boys, Weekend, Baby Full, After Party,  Andre, Łobuzy, Top Girls, Extazy, Mejk, Kordian, MiG oraz Classic. Poza konkursem wystąpią znamienici goście: Bayer Full i Piękni i Młodzi. Absolutnym hitem sobotniego programu jest występ jednego z najpopularniejszych europejskich boysbandów – „No Mercy”. Ten wieczór poprowadzą: Edyta Herbuś, Norbi i Mateusz Szymkowiak.


>>> Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: gdzie oglądać jubileusz Stachurskiego? <<<Festiwal Muzyki Tanecznej 2019: czy Zenek Martyniuk zaśpiewa z Marcinem Millerem?

Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 to koncert z wieloma niespodziankami. Niestety TVP nie zdradza zbyt wiele informacji o duetach które być może pojawią się na scenie w Amfiteatze Kadzielnia w Kielcach.

Festiwal Muzyki Tanecznej - gdzie oglądać koncert w TV i online?

Festiwal Muzyki Tanecznej możecie oglądać 10 i 11 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP 2. Stream online będzie udostępniony za darmo na platformie vod.tvp.pl.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA