20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

RADIO WAWA: Mamy dla Was prezenty, które sprawią że wakacje będą jeszcze lepsze!

Radio WAWA ma dla słuchaczy najlepsze prezenty, które sprawią że Wasze wakacje będą fenomenalne
foto: Kuba Adamiak /Radio WAWA/

Radio WAWA ma dla słuchaczy najlepsze prezenty, które sprawią że Wasze wakacje będą fenomenalne. Sprawdź jak wygrać zestawy gadżetów, książki czy głośniki głośniki JBL. Wszystkie szczegóły w artykule!

RADIO WAWA: Mamy dla Was prezenty, które sprawią że wakacje będą jeszcze lepsze! W trakcie tegorocznych wakacji wręczaliśmy Wam odjazdowe prezenty w trakcie Wakacyjnego Testu Wyluzowania, zabraliśmy Was na Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach, ale to nie koniec świętowania! Radio WAWA przygotowało dla swoich słuchaczy zestawy fantastycznych prezentów, które można otrzymać w naszych zabawach. Jak to zrobić?


>>> APP STORE i GOOGLE PLAY - pobierz aplikację Radia WAWA <<<RADIO WAWA: jak wygrać wyjątkowe prezenty?

Radio WAWA w wakacje 2019 przygotowało dla swoich słuchaczy prezenty, które sprawią że poczujecie się wyjątkowo. Już od rana możecie zgarnąć zestawy śniadaniowe, głośniki JBL czy okulary VR. Wystarczy, że będziecie słuchać uważnie Radia WAWA. W programie Najlepsze Polskie Hity przygotowaliśmy dla Was najlepsze wakacyjne książki i masę gadżetów z naszym logotypem. Wchodźcie na Facebook'a Radia WAWA i sprawdźcie jak można wygrać prezenty. W programie Luz Blues również do zgarnięcia najlepsze prezenty elektroniczne i karty podarunkowe, słuchaj uważnie naszego popołudniowego programu. Pamiętaj, wakacje z Radiem WAWA są zawsze wyjątkowe!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA