20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

ZRÓBMY TO RAZEM - Radio WAWA zaprasza na wycieczkę rowerową!

Zróbmy to razem, to nowa akcja specjalna Radia WAWA, która skierowana jest do wszystkich naszych słuchaczy

Zróbmy to razem, to nowa akcja specjalna Radia WAWA, która skierowana jest do wszystkich naszych słuchaczy. W trakcie kampanii, będziemy zapraszać Was na wycieczki rowerowe i nie tylko! Teraz macie szansę spotkać ekipę Radia WAWA na wspólnej przejażdżce po fantastycznych nadwiślańskich szlakach. Gdzie spotkać naszą rowerową drużynę? Jaką trasę będziemy jechać? Co ze sobą zabrać?

ZRÓBMY TO RAZEM - Radio WAWA zaprasza na wycieczkę rowerową!

Radio WAWA wraz ze swoimi słuchaczami mówią Zróbmy to razem! Patrzymy na świat wokół nas. Chcemy, by był lepszy i piękniejszy! Niesiemy uśmiech, mówiąc podaj dalej!. Jeśli Ty zachowasz się miło na drodze, to kierowca, któremu właśnie ustąpiłeś pierwszeństwa, za chwilę sam uczyni miły gest wobec kogoś innego: Dobro wraca! Tak w skrócie brzmi motto naszej akcji! W związku z tym, chcemy zaprosić Was na wyjątkową wycieczkę rowerową! Gdzie spotkać naszą rowerową drużynę? Jaką trasę będziemy jechać? Co ze sobą zabrać?


ZRÓBMY TO RAZEM - gdzie spotkać naszą rowerową ekipę?

Zapraszamy wszystkich słuchaczy Radia WAWA z Mazowsza, do wzięcia udziało w naszej rowerowej przygodzie. Wycieczka odbędzie się w niedzielę 8 września 2019 roku. Początek o godz. 10:00  na SKM Falenica.
Więcej informacji zdobędziecie pisząc na adres: konkurs@wawa.com.pl

Dla chętnych, którzy jako pierwsi zgłoszą się na wycieczkę  i napiszą, mamy niespodzianki: przewodniki rowerowe Wydawnictwa Bezdroża, pt. „Warszawa i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 2”.  Współautorem przewodnika, jest Michał Franaszek, którego poznacie osobiście na wycieczce (będzie naszym pilotem).

REGULAMIN WYCIECZKI

ZRÓBMY TO RAZEM - jaką trasą będziemy jechać?

Trasę zaczynamy przy SKM Falenica. Później jedziemy wzdłuż  Wisły w kierunku ujścia Świdra. Czekają nas niezwykłe, nadwiślańskie widoki, trasa jest malownicza, pełna niespodzianek. Wracamy przez lasy Wawra z postojem w niezwykłym miejscu jakim jest BAR przy Stajni . Tam mała przerwa i czas na herbatkę. Nie zapomnijcie zabrać z sobą kanapek. Wycieczkę poprowadzi Pan Michał Franaszek - autor publikacji przewodnikowych, pilot trekkingów i wypraw rowerowych.

ZRÓBMY TO RAZEM - co ze sobą zabrać?

Żeby wziąć udział w naszej rowerowej akcji wystarczy zabrać ze sobą rower, kask, napoje i prowiant. I najważniejsze dużo uśmiechu i dobrego humoru.

ZRÓBMY TO RAZEM - o co chodzi w akcji Radia WAWA?

Dbamy o przyrodę, chcemy żyć w czystym, pięknym świecie, w którym ludzie dbają o siebie nawzajem, o środowisko i zwierzęta – wierzymy, że każdy najdrobniejszy gest, który służy budowaniu tego świata ma sens. Czasem więc wspólnie będziemy sprzątać lasy, innym razem zasadzimy wspólnie drzewa, a kiedy indziej pojedziemy do schroniska z karmą dla psiaków. W ramach akcji „Zróbmy to razem!” dbamy o rodzinę – wspólnie ze słuchaczami i ich bliskimi. Wybieramy się na wycieczkę rowerową, dla dzieciaków ze szkół mamy odblaski. Zróbmy to razem – czyli bądźmy razem, bądźmy blisko, wyciągajmy do siebie ręce. My – to ważne słowo!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA