22:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

ZRÓBMY TO RAZEM - nowa akcja Radia WAWA! O co chodzi?

Radio WAWA wraz ze swoimi słuchaczami mówią „Zróbmy to razem

Radio WAWA wraz ze swoimi słuchaczami mówią „Zróbmy to razem!” Patrzymy na świat wokół nas. Chcemy, by był lepszy i piękniejszy! Niesiemy uśmiech, mówiąc „podaj dalej!”. Jeśli Ty zachowasz się miło na drodze, to kierowca, któremu właśnie ustąpiłeś pierwszeństwa, za chwilę sam uczyni miły gest wobec kogoś innego: Dobro wraca! O co chodzi? Szczegóły w artykule!

ZRÓBMY TO RAZEM- Radio WAWA wraz ze swoimi słuchaczami mówią Zróbmy to razem! Patrzymy na świat wokół nas i chcemy, by był lepszy i piękniejszy! Niesiemy uśmiech, mówiąc podaj dalej! Jeśli My zachowamy się miło wobec kogoś, to za chwilę też do nas wróci miły gest bo... Dobro wraca! Tak w skrócie brzmi motto naszej inicjatywy! Dbamy o przyrodę, chcemy żyć w czystym, pięknym świecie, w którym ludzie dbają o siebie nawzajem, o środowisko i zwierzęta – wierzymy, że każdy najdrobniejszy gest, który służy budowaniu tego świata ma sens. Czasem więc wspólnie będziemy sprzątać lasy, innym razem zasadzimy wspólnie drzewa, a kiedy indziej pojedziemy do schroniska z karmą dla psiaków. W ramach akcji „Zróbmy to razem!” dbamy również o rodzinę – wspólnie ze słuchaczami i ich bliskimi. Wybieramy się na wycieczkę rowerową, dla dzieciaków ze szkół mamy odblaski. Zróbmy to razem – czyli bądźmy razem, bądźmy blisko, wyciągajmy do siebie ręce. My – to ważne słowo! Artykuł AKTUALIZOWANY!

ZRÓBMY TO RAZEM - RADIO WAWA NA ROWERACH!

Pierwsza odsłona naszej inicjatywy ZRÓBMY TO RAZEM jest do wszystkich naszych słuchaczy. Chcemy Was zaprosić na wycieczkę rowerową! Macie szansę spotkać ekipę Radia WAWA na wspólnej przejażdżce po fantastycznych nadwiślańskich szlakach. Gdzie spotkać naszą rowerową drużynę? Jaką trasę będziemy jechać? Co ze sobą zabrać? Zapraszamy wszystkich słuchaczy Radia WAWA z Mazowsza, do wzięcia udziało w naszej rowerowej przygodzie. Wycieczka odbędzie się w niedzielę 8 września 2019 roku. Początek o godz. 10:00  na SKM Falenica. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto