20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Pierwsza rowerowa wyprawa Radia WAWA za nami! Zobaczcie jak było!

W niedzielne przedpołudnie słuchacze Radia WAWA, razem z naszą ekipą spotkali się przy SKM Falenica i wyruszyli na niesamowitą wyprawę rowerową. Zobacz galerię zdjęć z pierwszej wycieczki Radia WAWA w ramach akcji Zróbmy to Razem!

Pierwsza wspólna wycieczka rowerowa, która odbyła się w ramach akcji Zróbmy to Razem już za nami. W trakcie niedzielnego wypadu słuchacze Radia WAWA, oraz nasza ekipa spotkali się przy SKM Falenica. Mimo niesprzyjającej aury w stolicy, wszyscy ukończyli specjalną trasę, którą przygotował dla nas Michał Franaszek. Wszyscy uczestnicy otrzymali również przewodniki po Europie Wydawnictwa Bezdroża.>>> ZRÓBMY TO RAZEM - nowa akcja Radia WAWA! O co chodzi? <<<


ZRÓBMY TO RAZEM - GALERIA ZDJĘĆ Z WYCIECZKI ROWEROWEJ
ZRÓBMY TO RAZEM - o co chodzi w akcji Radia WAWA?

 Dbamy o przyrodę, chcemy żyć w czystym, pięknym świecie, w którym ludzie dbają o siebie nawzajem, o środowisko i zwierzęta – wierzymy, że każdy najdrobniejszy gest, który służy budowaniu tego świata ma sens. Czasem więc wspólnie będziemy sprzątać lasy, innym razem zasadzimy wspólnie drzewa, a kiedy indziej pojedziemy do schroniska z karmą dla psiaków. W ramach akcji „Zróbmy to razem!” dbamy o rodzinę – wspólnie ze słuchaczami i ich bliskimi. Wybieramy się na wycieczkę rowerową, dla dzieciaków ze szkół mamy odblaski. Zróbmy to razem – czyli bądźmy razem, bądźmy blisko, wyciągajmy do siebie ręce. My – to ważne słowo!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA