20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

ZRÓBMY TO RAZEM - Radio WAWA w Trzebnicy

Piątkowy poranek rozpoczął się bardzo przyjemnie, zwłaszcza dla uczniów szkół podstawowych w Trzebnicy, Ujeźdźcu Wielkim i Sułowie k.Milicza.
To właśnie specjalnie do nich, przyjechała ekipa Radia WAWA z prezentami.

W ramach akcji WAWA - ZRÓBMY TO RAZEM, dziennikarze Radia WAWA odwiedzili trzebnickie podstawówki i obdarowali dzieci specjalnymi odblaskami.
Odblaski były tylko pretekstem do rozmów o bezpieczeństwie na drodze i prawidłowym zachowaniu pieszych. Kolejny raz zrobiliśmy coś fajnego dla innych i wywołaliśmy uśmiech na twarzach najmłodszych. To lubimy! :)


>>> ZRÓBMY TO RAZEM - nowa akcja Radia WAWA! O co chodzi? <<<

ZRÓBMY TO RAZEM - galeria zdjęć ze spotkania w szkołachZRÓBMY TO RAZEM - o co chodzi w akcji Radia WAWA?

Dbamy o przyrodę, chcemy żyć w czystym, pięknym świecie, w którym ludzie dbają o siebie nawzajem, o środowisko i zwierzęta – wierzymy, że każdy najdrobniejszy gest, który służy budowaniu tego świata ma sens. Czasem więc wspólnie będziemy sprzątać lasy, innym razem zasadzimy wspólnie drzewa, a kiedy indziej pojedziemy do schroniska z karmą dla psiaków. W ramach akcji „Zróbmy to razem!” dbamy o rodzinę – wspólnie ze słuchaczami i ich bliskimi. Wybieramy się na wycieczkę rowerową, dla dzieciaków ze szkół mamy odblaski. Zróbmy to razem – czyli bądźmy razem, bądźmy blisko, wyciągajmy do siebie ręce. My – to ważne słowo!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA