10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

ME 2019 siatkarzy: Ronnie Ferarri kibicuje biało-czerwonym!

Drużyna Vitala Heynena wspina się po tytuł Mistrza Europy 2019
foto: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS | TOMASZ ŁYSIAK / RADIO WAWA

Drużyna Vitala Heynena wspina się po tytuł Mistrza Europy 2019. Do tej pory wygrała wszystkie mecze tracąc przy tym jeden set. Skąd taka dobra passa naszym siatkarzy? Mamy bardzo dobre wytłumaczenie! Szczegóły znajdziesz na radiowawa.pl!

ME 2019 siatkarzy: Ronnie Ferarri kibicuje biało-czerwonym! Polscy siatkarze bardzo dobrze radzą sobie w grupie D w trakcie tegorocznych Mistrzostw Europy 2019 w piłce siatkowej. Do tej pory pokonali swoich rywali tracąc przy tym tylko jednego seta. Czy to oznacza, że droga po tytuł Mistrza Europy 2019 będzie dla Polskich siatkarzy bułką z masłem? Dlaczego tak dobrze idzie drużynie Vitala Heynena w tegorocznych mistrzostwach? Szczegóły w artykule poniżej!


Przeczytaj: Najfajniejszy Pies w Polsce - zgłoś swojego pupila!


ME 2019 siatkarzy: Ronnie Ferrari kibicuje siatkarzom

Dobra forma polskich siatkarzy jest spowodowana tym, że coraz więcej osób interesuje się poczynaniami biało-czerwonych. Do tego stopnia, że w trakcie porannego programu Radia WAWA: Cała Naprzód z Kubą, Kasią i DeDektywem, Ronnie Ferrari postanowił wytężyć struny głosowe i pokazał jak należy poprawnie kibicować naszej drużynie.Myślicie, że po takim dopingu Polscy siatkarze zdobędą tytuł Mistrza Europy 2019?

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto