20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

ZRÓBMY TO RAZEM - Bijemy rekord Polski na najdłuższą flagę

Radio WAWA w ramach projektu ZRÓBMY TO RAZEM przyłącza się do wspaniałej akcji #REKORDNIEPODLEGŁEJ, gdzie niepełnosprawni łączą Polaków i tworzą najdłuższą flaga Narodową  - 2

Radio WAWA w ramach projektu ZRÓBMY TO RAZEM przyłącza się do wspaniałej akcji #REKORDNIEPODLEGŁEJ, gdzie niepełnosprawni łączą Polaków i tworzą najdłuższą flaga Narodową  - 2.300 m.

Akcję zainicjowała Fundacja "Wypracuj Siebie", która na co dzień realizuje swoje cele: wspierać, ukierunkowywać, rozmawiać, prostować drogi życia, przekazywać pozytywne wartości, zwłaszcza miłość.

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości, 11 listopada, pragniemy pobić rekord Polski na najdłuższą flagę narodową mającą 2.300 m. Przygotowana flaga jest szyta przez osoby z niepełnosprawnością. Prezentowana będzie między innymi podczas Marszu Niepodległości - 11 listopada w Warszawie. Ma ona symbolizować siłę, wiarę i nadzieję.

>>>WAWA - ZRÓBMY TO RAZEM - Nowa akcja Radia WAWA. O co chodzi?<<<Główną ideą przyświecającą działaniom związanym z przygotowaniem najdłuższej flagi Polski jest chęć włączenia w akcję osób niepełnosprawnych. Dlaczego niepełnosprawni? Pragniemy aktywizować niepełnosprawnych - pokazując im ich możliwości, wzmacniać potencjał, budować poczucie odpowiedzialności za Ojczyznę. Dlaczego tworzymy Flagę? Flaga jest symbolem siły i zjednoczenia. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy jesteśmy Polakami.


 
Co będzie się działo? Kiedy? Gdzie?

1.   8 listopada Radio WAWA będzie relacjonować szycie flagi. Na miejscu pojawi się z mikrofonem Prezenter radiowy Dawid Wajda, który także "przyłoży rękę" do projektu. Przez cały dzień na antenie pojawią się bieżące informację, porozmawiamy z organizatorami akcji, krawcowymi i osobami zaangażowanymi w bicie rekordu #REKORDNIEPODLEGŁEJ.

2. W dnu Święta Niepodległości, 11 listopada zaprezentujemy flagę podczas dorocznego Marszu Niepodległości - zapraszamy wszystkich chętnych do rozwijania flagi i jej prezentacji!

2.      Udostępnimy flagi na najbliższy rok 2020 do reprezentowania przy inicjatywach społecznych, kulturowych, sportowych – wspierając Polskę na Euro 2020.

3.      Przyczynimy się do zwiększenia nowych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

4.      Wesprzemy osoby z problemami i pomożemy im w ich rozwiązaniu 

Więcej informacji: Wypracuj siebie
Wspieraj Fundację - www.Pomagajmysobie.pl

Poleca Radio WAWA!

ZRÓBMY TO RAZEM!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto