17:35 - 17:40 Weekend z gwiazdą

Paweł Wiszniewski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kolejny tydzień fantastycznych nagród w Radiu WAWA! Sprawdź jak wygrać w konkursach radiowych

Kolejny tydzień Radio WAWA postanowiło w swoich wyjątkowych konkursach radiowych rozdać kolejną porcję wyśmienitych nagród, które mogą trafić właśnie do Ciebie. Jak wygrać w zabawach antenowych Radia WAWA? Sprawdź koniecznie ten artykuł!

Kolejny tydzień fantastycznych nagród w Radiu WAWA! Sprawdź jak wygrać w konkursach radiowych. W drugim tygodniu listopada Radio WAWA postanowiło rozdać swoim słuchaczom wyjątkową porcję prezentów, którymi zadowoli się każdy koneser. Do zgarnięcia między innymi vouchery na wydarzenia kulturalne do e-bilet.pl. Jak wygrać te wyjątkowe nagrody na antenie Radia WAWA? Co zrobić, żebyś to właśnie Ty pojawił się na naszej antenie?

>>> Piosenki o wolności - TOP 5 utworów na Dzień Niepodległości <<<Jak i co wygrać w konkursach Radia WAWA?

W drugim tygodniu listopada Radio WAWA przygotowało dla Was ogromną porcję prezentów! W programie Cała Naprzód od Rana możecie wygrać okulary VR, oraz voucher na ebilet.pl! W programie Luz Blues, do zgarnięcia są vouchery do Empiku, słuchawki JVC oraz 500 złotych w gotówce! Jak zdobyć te nagrody? Wystarczy, że będziecie słuchać nas od samego rana, a na antenie Radia WAWA zdradzimy wszystkie szczegóły!
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA