17:35 - 17:40 Weekend z gwiazdą

Paweł Wiszniewski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

15 lat polskiej muzyki w Radiu WAWA!

Radio WAWA z najlepszymi polskimi przebojami zabrzmiało dokładnie 15 lat. 15 listopada 2004 roku nastąpiła oficjalna inauguracja nowego i pionierskiego formatu. Od tej chwili gramy tylko polskie piosenki.

15 lat polskiej muzyki w Radiu WAWA! Radio WAWA, zaczęło grać 15 listopada 2004 roku wyłącznie polskie utwory. To własnie wtedy na naszej antenie padły słowa: "Od tej chwili tylko polskie piosenki". Rodzicami chrzestnymi zostali: Zbigniew Hołdys i Beata Kozidrak. Obydwoje wierzyli w ogromny sukces Nowego Radia WAWA. Jak to się stało, że Radio WAWA zaczęło grać tylko po polsku? Więcej szczegółów w artykule poniżej!Nowe Radio WAWA - 15 lat polskiej muzyki

Przez 15 lat na naszej antenie gościliśmy ogromną ilość polskich gwiazd, które do tej pory z ogromną chęcią przychodzą do naszego studia, gdzie czują się jak u siebie w domu. Na specjalne zaproszenie słuchaczy, również największe gwiazdy muzyki Dance grały koncerty w Waszym domu, na podwórku czy na balkonie. Sprawdzaliśmy Waszą wiedzę o polskiej muzyce, ale również i rozdajemy prezenty, ktore na codzień przydają się w Waszym gospodarstwie domowym.  Jak mówi aktualna Dyrektor Programowa Radia WAWA Anna Paluszek, te zmiany wyszły wszystkim na dobrze:


Od wielu lat brakowało takiego radia w eterze. Cieszę się, że mogę pracować i tworzyć stację, która z miesiąca na miesiąc zyskuje ogromne grono słuchaczy. To oczywiście by się nie udało bez świetnej polskiej muzyki i wyjątkowo zgranego i profesjonalnego zespołu moich prezenterów15 listopada 2019 roku od samego rana na antenie Radia WAWA, oraz na instagramie stacji, możecie usłyszeć i zobaczyć życzenia od najlepszych polskich artystów, a także zgarnąć wyjątkową porcję gadżetów Radia WAWA. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami od 15 lat! 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA