16:40 - 17:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kasia Kowalska w Radiu WAWA

Kasia Kowalska była gościem Pawła Wiszniewskiego w Weekendzie z Gwiazdą
foto: Kasia Kowalska i Paweł Wiszniewski / fot.Radio WAWA

Kasia Kowalska była gościem Pawła Wiszniewskiego w Weekendzie z Gwiazdą. Wokalistka świętuje 25-lecie swojej kariery.  Podczas niej nagrała 10 albumów i wypromowała wiele hitów. Posłuchaj co Kasia powiedziała w rozmowie na naszej antenie. 
 

Wokalistka świętuje swój benefis nową płytą MTV Unplugged Kasia Kowalska i serią koncertów pod tą samą nazwą. Na płycie, artystka wykonała swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz zespołu towarzyszącego Kasi w trakcie koncertów, koncert MTV Unplugged wzbogacony został o sekcję dętą i fortepian. Album na CD zawiera 14 utworów, a wersja cyfrowa 16.


>>Zaproś Mikołaja Radia WAWA
 
Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery nagrała 10 albumów i wypromowała wiele hitów, m.in.: Pieprz i sól, Antidotum,  Prowadź mnie, Oto ja,  Chcę znać swój grzech, Coś optymistycznego,Wyrzuć ten gniew, czy Straciłam swój rozsądek – piosenkę z filmu Nocne Graffiti, w którym zagrała główną rolę. W 2018 roku, po dziesięcioletniej przerwie, Kasia wydała nowy album, AYA, który otrzymał nominację do Fryderyka 2019.
 
MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. W tym roku do tego znakomitego grona dołączyła Kasia Kowalska!


Kasia Kowalska: Weekend z Gwiazdą - > Posłuchaj Wywiadu

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA