13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

ZRÓBMY TO RAZEM - Dziel się Uśmiechem

Radio WAWA w ramach akcji ZRÓBMY TO RAZEM,  odwiedziło Szkołę Podstawową nr 378 w Warszawie, gdzie odbyła się nietypowa lekcja edukacyjna.

W ramach programu edukacyjnego "Dziel się Uśmiechem", którego Radio WAWA jest patronem medialnym, nasza radiowa ekipa wzięła aktywny udział w lekcji edukacyjnej, dotyczącej zasad prawidłowej higieny jamy ustnej.


Lekcję prowadziła nauczycielka i wychowawczyni klasy w towarzystwie naszego prezentera radiowego - Dawida Wajdy.
Podczas zajęć dzieciaki w ciekawy i atrakcyjny sposób miały okazję poznać cztery proste kroki do zdrowego i czystego uśmiechu.

Wszyscy uczniowie biorący udział w programie i lekcji, otrzymali zestawy do pielęgnacji zębów a od Radia WAWA także okolicznościowe dyplomy na pamiątkę spotkania i radiowe gadżety.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość realizacji misji Radia WAWA "ZRÓBMY TO RAZEM"

O programie „Dziel się Uśmiechem”:

•    Program Dziel się Uśmiechem to ogólnopolski program edukacyjny realizowany od 2013 roku w szkołach podstawowych w całej Polsce. Organizatorami są Polski Czerwony Krzyż oraz firma Mars Polska, przy wsparciu merytorycznym Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.
•    Do tej pory zorganizowaliśmy 6 edycji programu „Dziel się Uśmiechem”. W lekcjach edukacyjnych wzięło udział ponad pół miliona dzieci.
•    W ramach trwającej obecnie siódmej edycji programu „Dziel się Uśmiechem” w lekcjach na temat higieny jamy ustnej weźmie udział około 100 000 uczniów w wieku 5-13 lat.
•    Program skupia się na edukacji prozdrowotnej w obszarze higieny jamy ustnej i profilaktyki próchnicy.

Więcej o programie >>> Dziel się uśmiechem

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto