20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Wielka Parada w Parku Rozrywki Julinek. Cyrkowe show już 6 i 7 czerwca

Wielka Parada czeka na wszystkich fanów pokazów akrobatycznych w Parku Rozrywki Julinek. Oprócz tego mnóstwo atrakcji dla dorosłych i najmniejszych gości. Jak wygląda program wielkiego otwarcia parku w Julinku? Wszystkie szczegóły przedstawiamy Wam już teraz na radiowawa.pl. 

Park Rozrywki Julinek to miejsce rozrywki dla każdego na terenie dawnej Bazy Cyrkowej zaledwie 30 kilometrów od Warszawy w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyśmienite tereny rekreacyjne, ścianki wspinaczkowe, park linowy, strefa gastronomiczna, oraz stanowisko grillowe do samodzielnego grillowania. 6 i 7 czerwca 2020 roku odbędzie się wielkie otwarcie sezonu w Parku Rozrywki Julinek. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Co pojawi się programie?

>>Dzień...Nie! Tydzień Dziecka w Radiu WAWA! Weź udział w konkursie 

 
 


Otwarcie Parku Rozrywki Julinek - Program wydarzenia

Główną atrakcją otwarcia sezonu będzie Wielka Parada zakończona pokazem akrobatycznym zwycięzców programu „Mam Talent!” - Marysi i Juliana. Fani cyrkowych emocji zobaczą także pokazy Rympau Kru i Magdaleny Sztencel oraz - obowiązkowe - występy klownów. Na miejscu będzie też można nauczyć się żonglerki i kręcenia talerzami. Wstęp wolny a dla każdego dziecka lody Kosmos o galaktycznych smakach za darmo bez limitu. Zapraszamy Was do Julinka już 6 i 7 czerwca! Imprezę poprowadzi znany z porannego show Radia WAWA Kuba Adamiak.

 

 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto