15:40 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

8 urodziny Radia WAWA Szczecin

8 urodziny Radia WAWA Szczecin, 31
foto: 8 Urodziny Radia WAWA Szczecin / fot.Radio WAWA

8 urodziny Radia WAWA Szczecin, 31.07.2020 Holiday Park Szczecin, Łasztwonia, start godzina 16. Na miejscu czekają na Was wystrzałowe animacje i konkursy (do wygrania gadżety urodzinowe Radia WAWA i niespodzianki od partnerów-soki NFC Orginalny Sok z urodzinową etykietą, zaproszenia na atrakcje w Holiday Parku, świece zapachowe od Fibaro)
 

Holiday Park Szczecin 2020 to jedno z najciekawszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń tego lata w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Celem Holiday Park Szczecin 2020 jest stworzenie na szczecińskiej Łasztowni wyjątkowego wakacyjnego klimatu, którego głównym elementem będą jedne z najnowocześniejszych i najbardziej ekstremalnych, mobilnych urządzeń rozrywkowych z Europy. Niektóre z  nich zawitają do Polski po raz pierwszy.


Obok strefy ekstremalnej rozrywki pojawi się także strefa active chillout z plażą i kwiatowymi aranżacjami, a także stylowe drewniane stoiska handlowe i gastronomiczne nawiązujące do klimatu jarmarku. Więcej na https://www.facebook.com/holidayparkszczecin/

8 urodziny Radia WAWA Szczecin, 31.07.2020 Holiday Park Szczecin, Łasztwonia, start godzina 16
  • Prowadzenie imprezy: Alicja Wirwicka- Radio WAWA Szczecin, 
  • DJ'e i pokazy tańca (Szkołą Tańca Astra)
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA