00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Rodzinny Interes sezon 4: jak powstaje serial TV Puls? Byliśmy na planie!

Serial Rodzinny interes opowiada o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego i warsztatu samochodowego
foto: Kuba Adamiak

Serial Rodzinny interes opowiada o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego i warsztatu samochodowego. Historie prezentowane w produkcji TV Puls pisane są przez życie. Znajdziemy wątki zabawne, zaskakujące i kryminalne. W jaki sposób powstaje serial Rodzinny interes?
 


Rodzinny interes w Telewizji Puls emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Głównymi bohaterami są Dariusz Witter, który jest popularnym aktorem i współudziałowcem w warsztacie Majewski i Wrzosek. Violetta Zajączkowska, bardzo atrakcyjna i eksponująca swoją kobiecość księgowa warsztatu samochodowego czy Wojciech Majewski, współwłaściciel warsztatu samochodowego, który jest urokliwy, temperamentny i zaangażował się w płomienny romans z księgową. Byliśmy na planie serialu Rodzinny interes w podwarszawskim Konstancinie.Rodzinny interes sezon 4: jak powstaje serial?

Serial Rodzinny interes to produkcja, przy której pracuje cały sztab ludzi. Zanim powstaną postacie, muszą być wykonane tak zwane „Łuki”, czyli obraz danych bohaterów:
 
Wymyślamy w scenariuszu co widzowie chcieliby zobaczyć, jak podgrzać emocje. Napisałam ten serial razem z Małgorzatą Michaelis. Stwierdziłyśmy, że musi ktoś zamieszać w tym serialu i postawiłyśmy na żonę Hollywood. - mówi Katarzyna Kreczmer Pracownicy planu filmowego zachwalają nie tylko tempo produkcji i szybkość jej realizacji, ale również to, że wszyscy się tu lubią. Bardzo rzadko dochodzi do spięć i kłótni, a jeżeli już do tego dojdzie, wtedy sprawa jest bardzo szybko wyjaśniana i nie pozostają żadne niedomówienia. Aktorzy, którzy występują w serialu Rodzinny interes, bardzo chwalą sobie różnorodność postaci i wątków. Dzięki takiemu zabiegowi praca na planie nie jest nudna. Posłuchajcie relacji z planu serialu Rodzinny interes Telewizji Puls w podcaście poniżej:

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto