13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kolejne zapowiedzi płyt

Justyna Steczkowska i Marta Podulka wydają płyty 
foto: Justyna Steczkowska i Marta Podulka / fot.okładki płyt

Justyna Steczkowska i Marta Podulka wydają płyty 

Justyna Steczkowska - pierwsza dama polskiej piosenki i najsłynniejszy serbski trębacz Boban Marković, mający za sobą współpracę z Goranem Bregovićem i Emirem Kusturicą połączyli siły, by stworzyć oryginalne i przebojowe piosenki. Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór „Kto wciska mi kit”. Produkcją teledysku zajął się Piotr Smoleński, znany ze współpracy z Enejem i Donatanem. 
 
 
Na albumie Boban i Justyna znajduje się 12 premierowych kompozycji, do których muzykę skomponowali Boban i Marko Marković. Teksty napisał Filip Łobodziński z legendarnego Zespołu Reprezentacyjnego. Produkcji piosenek podjął się duet z White House - do tej pory znany z hip-hopowych klasyków takich jak Kodex czy Peja/Slums Attack. 
 
Lista utworów:
 
1. Kto i z kim - siwy dym
2. Kto wciska mi kit
3. Maruska
4. Biel całuje biel
5. Wszechmogący (Ty co masz. . . )
6. Rumunija
7. I na co mi to było?
8. U mnie rzuć kotwicę
9. Vranjski cocek
10. Los to łobuz
 
Justyna Steczkowska - "Promo mix płyty"

 

Podulka – wokalistka obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Szerszej publiczności znana z programów Mam Talent (3 miejsce) i X Factor, wyróżniona na Opolskich Debiutach w 2013r. Energetyczna, dowcipna dziewczyna z Brzozowa na Podkarpaciu, ale na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie ukończyła Akademię Muzyczną (flecistka z dyplomem!). Od kilku lat koncertuje ze swoim zespołem, z którym właśnie ukończyła materiał na pierwszy autorski album „Nie przeszkadzać”. 
 
Po niekwestionowanym sukcesie radiowym singli „Nieodkryty ląd” oraz „Nie przeszkadzać” Podulka ujawniła utwór zapowiadający jej debiutancki krążek. Wybór padł na utwór zatytułowany „Jest pięknie” – pozytywny, radosny i niezwykle optymistyczny, który w stu procentach odzwierciedla osobowość i styl bycia Artystki. 
 
Płyta jest mieszanką akustycznych brzmień i amerykańskiego neofolku i - tak jak wszystkie single Marty - wprowadzi w dobry nastrój od pierwszego przesłuchania. Obowiązkowa pozycja na jesień. 
Lista utworów:
 
1. Jest pięknie
2. Mamy na to czas
3. Impuls
4. Tego nam trzeba
5. Nie przeszkadzać
6. Słony
7. Nie ma nas
8. Za malo snu
9. Zimowa
10. Jestem na szczycie
11. Żegnaj
 
Podulka - "Nie przeszkadzać"
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto