01:00 - 08:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Międzyzdroje Seaside Boxing Show VIII

20 sierpnia na bokserskich deskach Amfiteatru w Międzyzdrojach odbędzie się ósma edycja jednej z najbardziej widowiskowych polskich gal bokserskich.

Tym razem w walce wieczoru jeden z najlepiej zapowiadających się pięściarzy młodego pokolenia Kamil Szeremeta (13-0, 2 KO) zmierzy się z byłym mistrzem świata Kassimem Oumą (29-9-1, 18 KO).


Niepokonany na zawodowych ringach Szeremeta w ubiegłym roku pokonał byłego mistrza Europy Rafała Jackiewicza, a teraz poprzeczka zostanie zawieszona przed nim jeszcze wyżej. Białostoczanin po raz pierwszy w profesjonalnej karierze zaboksuje z byłym czempionem globu- pochodzącym z Ugandy Kassimem Oumą, który ma na koncie pojedynki z takimi sławami jak Giennadij Gołowkin i Jermain Taylor.

Podczas sierpniowej gali zobaczymy także m.in. walki zdolnego Kamila Młodzińskiego (8-0-1, 5 KO) z pochodzącym ze Szczecina Tomaszem Królem (3-1-1, 1 KO) oraz mocno bijącego Przemysława Zyśka (1-0, 1 KO) z niepokonanym Tomaszem Piątkiem (1-0-1, 0 KO). W miejscowym Amfiteatrze drugą tegoroczną walkę stoczy także młodzieżowy mistrz świata wagi półśredniej Przemysław Runowski (11-0, 2 KO).

Impreza co roku cieszy się dużym zainteresowaniem sympatyków sportów walki. Do kas trafiło tradycyjnie kilkaset biletów, więc szczęśliwcy, który uda się nabyć wejściówki, będą mogli czuć się naprawdę wyjątkowo.

 

Poleca Radio WAWA

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto