01:00 - 08:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Warszawa wraca do szkoły/ Warsaw Back to School

Początek roku szkolnego, może kojarzyć się z imprezą. Już w sobotę 3 września w Pałacu Kultury i Nauki wraz z Fundacji KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci, będzie można pozytywnie przywitać szkołę.

Co dokładnie będzie się działo? Każdy kto pojawi się w tym dniu w Pałacu Kultury i Nauki na wydarzeniu „Warszawa wraca do szkoły” może liczyć na mnóstwo pozytywnych wrażeń, solidną porcję cennej wiedzy i rodzinnej rozrywki, a także atrakcyjne upominki ufundowane przez Partnerów wydarzenia.


W programie m.in. prezentacje produktów-najlepsze marki, nowości rynkowe i zakupy w promocyjnych cenach, bezpłatne badania medyczne, zajęcia sportowe i taneczne, warsztaty-naukowe, kulinarne i inne, szkolenia, degustacje, animacje, gry, zabawy i konkursy z super nagrodami, a także upominki dla wszystkich gości! Każdy kto weźmie udział w wydarzeniu będzie miał okazję pomóc dzieciom i wesprzeć akcję charytatywną "Wyprawka".

Bilet rodzinny: 10 zł.
Uwaga! Wstęp bezpłatny dla osób, które wesprą akcję charytatywną "Wyprawka"- wystarczy przynieść ze sobą, lub zakupić na miejscu, jeden z produktów szkolnych, który trafi do potrzebującego dziecka.

Więcej informacji:
www.warszawawracadoszkoly.pl www.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci


Poleca Radio WAWA
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto