06:00 - 09:00 Kuba Adamiak i DeDektyw Inwektyw

Kuba Adamiak
Dedektyw Inwektyw

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Nowe albumy T.Love i Patryka Kumóra

Patryk Kumór i T.Love z nowymi płytami
 

 Album T. Love, zatytułowany, po prostu "T. Love". Na premierowym krążku znajdą się kompozycje wszystkich członków T. Love – tradycyjnie, do tekstów Muńka. 
 
W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz... Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem. o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach... 
 
Album - jak mówi Muniek - ma ostro bujać muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach... To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock'n'rollem. 
 
Lista utworów:
 
CD 1
1. Pielgrzym
2. Bum Kassandra
3. Alkohol
4. Siedem
5. Blada
6. Warszawa Gdanska (In Loving Memory Of David Bowie)
7. Niewierny patrzy na krzyz
8. Marta Joanna od aniolow
9. Moi rodzice
10. Lubitz i Breivik
11. Marsz
12. Ostatni gasi światlo
13. Kwartyrnik
 
CD 2
1. Pack Me In Your Suitcase (Plus John Porter)
2. Nie ma takiego numeru (Plus Slawomir Losowski)
3. C. V. Polska
4. Ziemia mi mowi
5. Preria (Tribute To Bob Dylan)
 
T.LOVE - "Marsz"

 


"11" to trzeci solowy album Patryka Kumóra. Jest to najbardziej dojrzały z dotychczasowych albumów artysty, który odnalazł idealną równowagę między swoim rockowym głosem, a najświeższym brzmieniem z pogranicza nowoczesnego popu, rocka i funku. 
Na albumie znajduję się 11 piosenek, w tym singiel "Tylko czas". Za produkcję tego i innych utworów na płycie odpowiadają topowi producenci, na co dzień pracujący z takimi wykonawcami jak John Newman, Sigala, Ella Eyre czy Sondr. 

Patryk Kumór - "Tylko czas"
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto