Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Exaited z nowym teledyskiem
Wokalista najlepszym jurorem Telekamer 2018
Nowa piosenka grupy Power Play
Kolejny singiel Sound`n`Grace z płyty "Życzenia


POLECANE

Premiery polskich płyt w lutym


Happysad i Grażyna Łobaszewska z nowymi albumami

"Ciało Obce" to płyta nagrana w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo. Zespół pod okiem Marcina Borsa nagrał dziesięć piosenek w osiem lipcowych dni zeszłego roku i jedną, nocą przy ognisku. Po raz pierwszy w historii zespół pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i nagrywaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy - Maciej Ramisz i Michał Bąk, którzy od dawna wspomagają zespół na koncertach. 
 
"Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku" – mówią jego członkowie. 
 
Lista utworów:
 
1. -1
2. Dłoń
3. Nie umiem kłamać
4. Medelin
5. Czwarty dzień
6. Dług
7. XXM
8. Ciało obce
9. Idę
10. Heroina
11. Nadzy na mróz
 
Happysad - "Nadzy na mróz"

 


Nowy album Łobaszewskiej to płyta jubileuszowa, ponieważ w tym roku mija 40 lat odkąd Łobaszewska występuje na scenie. Stylistycznie na płycie znajdzie się muzyka dla ludzi wrażliwych i z wyrobionym gustem, od pop, poprzez soul aż do rocka.
Grażyna Łobaszewska -"Sklejam się", tracklista płyty:
 
Lista utworów:
1. Sklejam się
2. Filozof
3. Pomost
4. Anglia wita
5. Para-finał
6. Pełnia szczęść
7. Rzym płonie
8. Kurkuma
9. Ole gondola
10. Szpilki
11. Pełnoletni
 
Grażyna Łobaszewska - "Sklejam się"