Video / TV

Posłuchaj jak DeDektyw wkręca ludzi
Małgorzata Uściłowska czyli Lanberry koncertuje
nowOsiecka - młodzi wykonawcy w twórczości Agnieszki Osieckiej
Organek nagrał cover utworu T.Love "Autobusy i tramwaje"
23 kwietnia koncert LemON w stolicy


POLECANE

Polski Dzień Radia! I Love Radio


I Love Radio - Radio WAWA 

11-go kwietnia 2017 roku rusza strona internetowa Iloveradio.pl, w całości poświęcona radiu - jednemu z największych i najbardziej popularnych mediów w Polsce. To pierwszy taki projekt na polskim rynku, powołany wspólne przez pięciu największych nadawców radiowych. W serwisie nie zabraknie ciekawych statystyk i wykresów pokazujących, jak ważne jest radio dla większości Polaków. Strona Iloveradio.pl docelowo ma stać się platformą informacji o radiu, skupiającą zasięgiem całą branżę radiową. zupełnieniem projektu internetowego jest profil na Facebooku:


http://www.facebook.com/ILoveRadioPL

  W Radiu WAWA i innych rozgłośniach zrzeszonych w projekcie zrealizowany zostanie charytatywny blok reklamowy. Całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie, które pomaga przywracać dzieciom słuch m.in. po przeszczepach implantów słuchowych.

Celem akcji jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego. Na antenie Radia WAWA przez cały dzień będziecie mogli zdobyć na naszej antenie gadżety związane z projektem Iloveradio.pl