Video / TV

Do zdobycia 500 zł, ekspres, zapas kawy i prezenty od Radia WAWA
DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Nowy singiel Mario Bischina
Nowy singiel Adama Asanova i Jana Niezbendnego
Biały ft. Perła - "Efekt Motyla"
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Środa 13 grudnia 2017
dodano: Wtorek 12 grudnia 2017
dodano: Poniedziałek 11 grudnia 2017
dodano: Piątek 8 grudnia 2017
dodano: Czwartek 7 grudnia 2017
dodano: Środa 6 grudnia 2017


POLECANE

Polski Dzień Radia! I Love Radio


I Love Radio - Radio WAWA 

11-go kwietnia 2017 roku rusza strona internetowa Iloveradio.pl, w całości poświęcona radiu - jednemu z największych i najbardziej popularnych mediów w Polsce. To pierwszy taki projekt na polskim rynku, powołany wspólne przez pięciu największych nadawców radiowych. W serwisie nie zabraknie ciekawych statystyk i wykresów pokazujących, jak ważne jest radio dla większości Polaków. Strona Iloveradio.pl docelowo ma stać się platformą informacji o radiu, skupiającą zasięgiem całą branżę radiową. zupełnieniem projektu internetowego jest profil na Facebooku:


http://www.facebook.com/ILoveRadioPL

  W Radiu WAWA i innych rozgłośniach zrzeszonych w projekcie zrealizowany zostanie charytatywny blok reklamowy. Całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie, które pomaga przywracać dzieciom słuch m.in. po przeszczepach implantów słuchowych.

Celem akcji jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego. Na antenie Radia WAWA przez cały dzień będziecie mogli zdobyć na naszej antenie gadżety związane z projektem Iloveradio.pl