Video / TV

Kultowy Perfect na imprezie Radia WAWA w Wałbrzychu
Zmarł Zbigniew Wodecki. Artysta miał 67 lat
Lady Pank i singiel "Trochę niepamięci"
Na wielkiej scenie zaprezentują się największe gwiazdy polskiego disco
DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Polecane
Warto...
dodano: Poniedziałek 22 maja 2017
dodano: Środa 17 maja 2017
dodano: Środa 10 maja 2017
dodano: Poniedziałek 8 maja 2017
dodano: Środa 3 maja 2017
dodano: Poniedziałek 1 maja 2017
dodano: Piątek 19 maja 2017
dodano: Czwartek 18 maja 2017
dodano: Poniedziałek 15 maja 2017
dodano: Czwartek 4 maja 2017
dodano: Wtorek 21 marca 2017


POLECANE

LOTTO Poland Bike Marathon w Nadarzynie


LOTTO Poland Bike Marathon w Nadarzynie.

Gmina Nadarzyn piąty raz z rzędu znalazła się na mapie LOTTO Poland Bike Marathon i ponownie wzbudziła duże zainteresowanie amatorów MTB. Piąty etap tegorocznego cyklu, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, zgromadził na starcie w Młochowie 800 miłośników jazdy na rowerach górskich. Kolejny raz w LOTTO Poland Bike Marathon z powodzeniem ścigali się olimpijczyk z Atlanty, prekursor MTB w Polsce Sławomir Barul i świetny przełajowiec Sylwester Szturnoga. Obaj stanęli na podium w swoich kategoriach wiekowych. Natomiast na scenie najlepszych dekorował Lechosław Michalak, kolarski mistrz Polski i uczestnik Wyścigów Pokoju.
 
- Gmina Nadarzyn stawia na sport i rowerową rekreację. Wróciliśmy tu z wielką przyjemnością - mówi Grzegorz Wajs, były kolarz zawodowy i organizator LOTTO Poland Bike Marathon. – Trasa w Lasach Młochowskich jest absolutnie dla każdego i co roku staje się magnesem dla amatorów MTB.


Na najdłuższym dystansie MAX (52 km) zwyciężył Bartosz Grędziński (Kross Staff Team), przed Rogerem Głowackim (Wawa Bike Team) i Adrianem Jusińskim (TRW MTB Racing). Wśród kobiet wygrała Urszula Luboińska (Trezado Biketires.pl), wyprzedzając Izabelę Żeszczyńską (Dirty40) i Magdalenę Kosko (Beat Bike Pro Relo Team).

Trasę MINI (29 km) najszybciej pokonał Rafał Brzyski (Retro BikeAcademy.pl ), przed Grzegorzem Marcinkiewiczem (Nasz Bike Team) i Hubertem Szperną (Niewiadów Boro). W rywalizacji kobiet już piąty raz z rzędu triumfowała Magdalena Kuszmider (Legionowo), która wyprzedziła Joannę Sobczuk (Wodociągi Warszawskie) i Katarzynę Gregorowicz (Go Sport AK Sped Team).
 
Na dystansie FAN (9 km) ścigali się uczniowie i uczennice szkół podstawowych. Wśród chłopców zwyciężył Kamil Lach (UKK Huragan Wołomin), przed Janem Ambrożkiewiczem (Warszawski Klub Kolarski) i Konradem Kacprzakiem (UKK Huragan Wołomin). W gronie dziewcząt najlepsza była Marianna Żylik (Warszawski Klub Kolarski), przed Katarzyną Praszczałek (Dynamik ART) i Malwiną Krzyczkowską (Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin). W Mini Crossie na terenie Miasteczka Poland Bike jeździły też dzieci w wieku 2-4 i 5-6 lat.

W rywalizacji drużynowej w Nadarzynie triumfował Absolute Bikes RedIngo Team, przed MGG Helpea Team i Mybike.pl. Młodzieżową punktację drużynową wygrał Warszawski Klub Kolarski, przed UKK Huragan Wołomin i Kamyk Radzymin MTB Team. W klasyfikacji rodzinnej zwyciężyli Gregorowiczowie, przed Struzikami i Żeszczyńskimi. W punktacji Omnium Poland Bike 2017 prowadzą Grzegorz Marcinkiewicz (Nasz Bike Team) i Joanna Sobczuk (Wodociągi Warszawskie).

LOTTO Poland Bike Marathon w Nadarzynie został zorganizowany przy współpracy z Urzędem Gminy Nadarzyn, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, profesjonalnym sklepem i serwisem ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

Kolejne kolarskie emocje już w niedzielę 21 maja na warszawskim Ursynowie, gdzie na Kopie Cwila odbędą się zawody Poland Bike XC, zaliczane do Omnium Poland Bike. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rower i kask.


Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

Poleca radio WAWA!.