00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

DISCO STARS Festiwal Roszków k. Jarocina, 2-3 czerwca

Zapraszamy na jedną z największych Imprez Południowej Wielkopolski – Disco Stars Festiwal Roszków 2017

Zapraszamy na jedną z największych Imprez Południowej Wielkopolski – Disco Stars Festiwal Roszków 2017.Pierwsza edycja wydarzenia zaplanowana została na 2 i 3 czerwca – odbędzie się na terenie przy Zalewie w Roszkowie k. Jarocina.


Podczas dwudniowego show na jednej scenie wystąpi blisko 30 wykonawców disco polo i dance. Będą wśród nich zarówno przedstawiciele młodego pokolenia, jak i gwiazdy, które od lat królują na listach przebojów,  m.in. Akcent Polska z Zenkiem Martyniukiem. Gościem specjalnym festiwalu będzie zespół Boney M.
 
Pomysł na zorganizowanie właśnie takiej imprezy nie jest przypadkowy. Naszym głównym celem jest odpowiedź na oczekiwania fanów muzyki disco polo i dance oraz wypełnienie luki w tego typu imprezach w Południowej Wielkopolsce. Jeszcze nigdy na tym terenie nie udało się bowiem zaprosić aż tylu wykonawców tej muzyki do udziału w jednej imprezie – mówi Paweł Zawieja, dyrektor artystyczny Festiwalu. Z uwagi na szeroki repertuar uczestnicy festiwalu w Roszkowie z pewnością będą mogli zobaczyć swoich ulubionych wykonawców oraz posłuchać ich największych przebojów.
 
Festiwal poprowadzą znani z Polo TV prezenterzy: Edyta Folwarska, Maciej Smoliński, Agnieszka Mortka  oraz Jacek Mędrala.
 
Wystąpią: Akcent, After Party, Czadoman, Jagoda, Shantel, Kordian, Camasutra, Two Boys, Justyna I Piotr, Batek Tecław, Adonis, M-Power, One Moment, Boys, Boney M, Pudzian Band, Etna, Markus P, Łukash, Ada Yushi, Megustar, Fisher, Sławe Człapa, Invox, Blue Jeans, Grup Wml oraz tancerki Temptation Pułtusk

Akcent, "Czekam na Ciebie"Więcej informacji na www.discofestiwal.pl

Patronem medialnym Festiwalu jest Radio WAWA!

Serdecznie zapraszamy!

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto