16:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Julinek Run 2017 - 1. Rodzinny Bieg Charytatywny

POMAGANIE PRZEZ BIEGANIE to motto niezwykłego wydarzenia, na które zapraszamy do Julinka k/Warszawy

POMAGANIE PRZEZ BIEGANIE to motto niezwykłego wydarzenia, na które zapraszamy do Julinka k/Warszawy.

Przyświecają nam dwa główne cele: pomoc niepełnosprawnym dzieciakom i dobra zabawa!


Każdy, kto chce wesprzeć nasz szczytny cel, jakim jest przekazanie części środków na dzieci niepełnosprawne, a jednocześnie spędzić aktywnie czas w otoczeniu przyrody, powinien zostać uczestnikiem JULINEK RUN 2017 - 1. RODZINNEGO BIEGU CHARYTATYWNEGO.

Specjalnym uczestnikiem biegu, który również weźmie udział w przedsięwzięciu oraz wspomoże niepełnosprawne dzieciaki, będzie Andrzej Radzikowski!
 
To pierwszy Polak, który wygrał Spartathlon Ultra Race, czyli liczący 246 km legendarny bieg z Aten do Sparty.

Pierwsza, ale na pewno nie ostatnia edycja biegu na 10 km, odbędzie się 9 września 2017 roku w Parku Rozrywki Julinek, w samym sercu Kampinoskiego Parku Narodowego.

Charytatywny charakter, organizacja na najwyższym poziomie, wyjątkowa atmosfera oraz malownicza trasa przebiegająca przez teren Puszczy Kampinoskiej, to jedne z wielu atrakcji, które możemy zaoferować.

Start i meta znajdują się w Julinku. Po 5 km uczestnicy będą mieli do dyspozycji punkt żywieniowy, w którym będą mogli złapać oddech i napić się wody.
Biuro zawodów otwarte będzie w dniach 3.09.2017 od 10.00 do 19.00 oraz 9.09.2017 od godziny 8:30 do 10:30.
Po ciepłym posiłku oraz uhonorowaniu naszych zawodników, zapraszamy rodziny z dziećmi (zarówno z tymi najmłodszymi, jak i starszymi) do dalszych zabaw, które rozpoczynają się o godzinie 12:30!
Ale to nie wszystko! Również o godz. 12:30 rozpoczną się zabawy ruchowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej na terenie parku.

Dla tych, co będą mieli jeszcze siły, do dyspozycji będą wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Julinek, m.in. park linowy Podniebny Cyrk, Kraina Dmuchańców, czy Pole do Minigolfa.

Nie czekaj, nie zwlekaj! Zapisz się na Julinek Run 2017 - 1. Rodzinny Bieg Charytatywny

Więcej informacji oraz regulamin biegu na: www.julinek.com.pl


Poleca radio WAWA!
Polecamy
Warto