16:00 - 19:00 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Warszawa, 9 września, piknik "Żegnaj Lato na Bielanach 2017" oraz koncert MARGARET

Zapraszamy na wyjątkowy piknik "Żegnaj Lato na Bielanach 2017"

Zapraszamy na wyjątkowy piknik "Żegnaj Lato na Bielanach 2017".

Koncerty Margaret i Elektrycznych Gitar, a do tego cała masa atrakcji dla dzieci i dorosłych – to wszystko już 9 września czekać będzie na Państwa na corocznym jesiennym pikniku „Żegnaj Lato na Bielanach”.


Oprócz koncertów przygotowujemy dla Państwa kilka stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

W strefie sportowo-rekreacyjnej nie zabraknie oczywiście dmuchańców, gier i animacji, które z pewnością dostarczą wiele ruchowej zabawy. Zaprezentują się także kluby sportowe działające w naszej dzielnicy – będzie to świetna okazja do zapoznania się z ich ofertą i wybrania zajęć, na które chciałoby się uczęszczać.

W strefie kulturalno-oświatowej: malowanie buziek, zdobienie toreb, prace ręczne i warsztaty plastyczne – z pewnością tego nie zabraknie na stoiskach przygotowanych przez Bielański Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną.

W strefie eko każdy młody przyrodnik będzie miał okazję zobaczyć z bliska to, co na co dzień nie przykuwa naszej uwagi i przekonać się dlaczego warto dbać o otaczające nas środowisko.

W strefie zdrowia i rodziny, jak co roku w godz. 14.00-17.00 prowadzona będzie akcja krwiodawstwa, a mieszkańcy dzielnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich, badań w zakresie podstawowych parametrów życiowych oraz kursów pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nie zabraknie również atrakcji dla całych rodzin – Park Zabaw zaprasza do krainy bajek - będzie tam wiele niespodzianek, gier i konkursów ze słodkimi nagrodami.

Do zobaczenia!
Zaczynamy 9 września o 14:00, w Parku Olszyna w Warszawie.


Poleca radio WAWA!

Polecamy
Warto