Mundialowy konkurs w Radiu Wawa!
Nowy utwór grupy Defis
Power of Trinity z nowym singlem
"Polska wygra mecz" - tak śpiewa i kibicuje naszej drużynie Czadoman!
Piosenka promująca płytę "ENT" zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Środa 20 czerwca 2018
dodano: Wtorek 19 czerwca 2018
dodano: Poniedziałek 18 czerwca 2018
dodano: Piątek 15 czerwca 2018
dodano: Czwartek 14 czerwca 2018
dodano: Środa 13 czerwca 2018
Polecane
Warto...
dodano: Poniedziałek 4 czerwca 2018
dodano: Czwartek 31 maja 2018
dodano: Poniedziałek 21 maja 2018
dodano: Piątek 18 maja 2018
dodano: Piątek 11 maja 2018
dodano: Piątek 4 maja 2018
dodano: Środa 20 czerwca 2018
dodano: Wtorek 19 czerwca 2018
dodano: Poniedziałek 18 czerwca 2018
dodano: Czwartek 31 maja 2018
dodano: Środa 30 maja 2018
dodano: Wtorek 29 maja 2018


POLECANE

Nowe Bulwary Wiślane - Wodniacki Weekend nad Wisłą, 2-3 września


WWW czyli Wodniacki Weekend nad Wisłą.

Wodniacki Weekend na Bulwarach Wiślanych to zaproszenie dla warszawiaków do aktywnego wypoczynku nad wodą i promocja uprawiana sportów wodnych a także spędzania czasu nad Wisłą.


Podczas imprezy odbywać się będą m.in.: warsztaty żeglarskie przygotowane we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarskim, pokazy starego szkutnictwa wiślanego Fundacji „Szerokie Wody”, zawody w wiosłowaniu na ergometrach oraz nauka żeglowania na specjalnych symulatorach lądowych.

Nie zabraknie także ciekawych spotkań i opowieści związanych z przygodami na wodzie. O swojej pasji żeglowania po Wiśle i tradycyjnych łodziach żeglugi śródlądowej opowie fotograf, właściciel łódki wiślanej, Jacek Marczewski. O żegludze z rzeki na ocean i swoich przygodach opowiadać będzie Kapitan Krzysztof Baranowski, mający za sobą ćwierć miliona mil morskich przeżeglowanych na różnych akwenach, autor koncepcji i animator budowy żaglowców Pogoria i Fryderyk Chopin, twórca „Szkoły pod Żaglami” oraz autor wielu niezwykłych opowieści o przygodach na morzu. Na wakacyjne wyprawy jachtem po Wiśle i na Mazury zaprosi kapitan Mariusz Główka.

Najmłodsi goście imprezy będą mogli na pokładzie Akademii Mateusza Kusznierewicza dowiedzieć się jak zostać żeglarzem, poznać smak przygód na wodzie oraz nauczyć się technik robienia węzełków żeglarskich. Nie zabraknie także konkursów i zabaw z bańkami mydlanymi.

Na Bulwarach podczas Wodniackiego Weekendu nad Wisłą znajdziemy propozycje firm z branży sportów wodnych wśród których zobaczymy zarówno różnorodny sprzęt wodniacki umożliwiający spędzanie czasu na wodzie, ofertę odzieży żeglarskiej i sportowej czy propozycje czarterów jachtów w różnych zakątkach świata.

Gospodarzem pierwszego wrześniowego weekendu nad Wisłą jest Miesięcznik „Żagle”. W trakcie imprezy redaktor naczelny „Żagli”, Waldemar Heflich zaprosi uczestników na spotkania z gośćmi specjalnymi wydarzenia. Na stoisku miesięcznika „Żagle”, przez cały weekend dostępne będą
w promocyjnej cenie - najnowsze wydanie magazynu a także specjalny numer w dużej mierze poświęcony wielkim żaglowcom, które na początku sierpnia wzięły udział w finale The Tall Ships Races w Szczecinie. Ponadto można będzie uzupełnić zbiory pisma o archiwalne numery, zakupić prenumeratę, zapoznać się z wybraną literaturą żeglarską, spotkać autorów książek (m.in. kpt Jerzy Pieśniewski) i redaktorów „Żagli”.
Impreza w wielu elementach odnosić się będzie do trwającego w tym roku „Roku Wisły”. Gośćmi będą wodniacy, którzy na co dzień zajmują się aktywną promocją na rzecz wykorzystania
i modernizacji polskich szlaków śródlądowych.

Zapraszamy serdecznie na premierowy Wodniacki Weekend nad Wisłą w sobotę i niedzielę 2-3 września br. w godzinach: 11.00-18.00, wstęp jest wolny.

Organizatorem jest Redakcja miesięcznika „Żagle” – największego w Polsce magazynu poświęconego sportom wodnym. Działy miesięcznika prezentują najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie, technikę, turystykę śródlądową i morską, rozmaite aspekty bezpiecznego żeglowania oraz wydarzenia kultury żeglarskiej - festiwale, wystawy, targi.

Organizatorem wykonawczym jest spółka Murator EXPO - jeden z liderów branży targowej w Polsce, organizator wykonawczy największych w tej części Europy Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie, które w przyszłym roku obchodzą jubileusz 30-lecia oraz ich nadmorskiej edycji na wodzie w Gdyni i edycji śląskiej w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy!