Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Exaited z nowym teledyskiem
Wokalista najlepszym jurorem Telekamer 2018
Nowa piosenka grupy Power Play
Kolejny singiel Sound`n`Grace z płyty "Życzenia
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Środa 21 lutego 2018
dodano: Wtorek 20 lutego 2018
dodano: Poniedziałek 19 lutego 2018
dodano: Piątek 16 lutego 2018
dodano: Czwartek 15 lutego 2018


POLECANE

Atom Miłości w Weekendzie z Gwiazdą


Zespół Loka zawładnie Weekendem z Gwiazdą Pawła Wiszniewskiego w najbliższy weekend!

Loka to rockandrollowa grupa, która łączy taneczne rytmy z przebojowymi melodiami. Połączył ich ze sobą... internet. Pierwszy przebój zespołu to utwór "prawdziwe powietrze". Muzykę do piosenki napisał Kamil Mikuła, słowa Grzegorz Porowski, a produkcją zajęli się Jacek Kret i Andrzej Karp. Zadebiutowali w trakcie festiwalu TOPtrendy 2013 w koncercie Największy Przebój Roku.


Loka - Prawdziwe PowietrzeZespołowi Loka udało się również odnieść oszałamiający sukces w polskim Internecie. Teledysk do pierwszego singla został obejrzany w sieci ponad 10 milionów razy od momentu publikacji.
Między innymi o tym sukcesie Paweł Wiszniewski rozmawiał z zespołem Loka w lutym 2013 roku

POSŁUCHAJ ROZMOWY Z 2013 ROKU >>>

W tym roku powrócili z wakacyjno-jesiennym przebojem - „Atom miłości” - Teledysk do singla został nakręcony w przepięknej scenerii Kaszubskiej Ostoi. Właśnie to miejsce wybrano ze względu na niepowtarzalny klimat, miejsce na przygodę, odpoczynek i dobre samopoczucie, które ma również towarzyszyć tym, którzy słuchają piosenki.

Zobacz zapowiedź Weekendu z Gwiazdą - Loka & Paweł WiszniewskiZobacz rozmowę Pawła Wiszniewskiego z zespołem LOKA:Weekend z Gwiazdą w każdy weekend w Radiu WAWA