Video / TV

Do zdobycia 500 zł, ekspres, zapas kawy i prezenty od Radia WAWA
DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Nowy singiel Mario Bischina
Nowy singiel Adama Asanova i Jana Niezbendnego
Biały ft. Perła - "Efekt Motyla"
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Czwartek 14 grudnia 2017
dodano: Środa 13 grudnia 2017
dodano: Wtorek 12 grudnia 2017
dodano: Poniedziałek 11 grudnia 2017
dodano: Piątek 8 grudnia 2017
dodano: Czwartek 7 grudnia 2017


POLECANE

Niepokorni i szaleni w Weekendzie z Gwiazdą!


Ewa Basta będzie gościem Pawła Wiszniewskiego w Weekendzie z Gwiazdą! Zobacz co się będzie działo.

Eva Basta to gwiazda sceny disco-polo. Jej utwory są prawdziwymi hitami, a sama wokalistka ma ogromną ilość fanów. Prywatnie przyjaźni się między innymi z Marcinem Millerem, założycielem zespołu Boys. Ewa urodziła się 22 stycznia w Radziłówie. Z zawodu jest tancerką i piosenkarką. Artystka wychowywała się muzykalnej rodzinie. Ojciec amatorsko grał na instrumentach i zaszczepił w Ewie pasję do muzyki.


Basta & Marcin Miller - MalynaEwa rozpoczynała swoją karierę w zespole Viper. Po pewnym czasie związała się z zespołem Focus, w którym nie tylko tańczyła, ale również i układała choreografię. Po wyjściu za mąż zrobiła sobie kilkuletnią przerwę i rozpoczęła przygodę z muzyką dance na nowo. W 2007 roku założyła zespół Basta i zaczęła występować pod tym pseudonimem. Ewa prowadziła również programy "Boom Hit Music" i "Hity na zawsze" w naszej zaprzyjaźnionej telewizji POLO TV.

Basta - Razem w stronę słońcaDzisiaj Eva Basta jest jedną z największych gwiazd muzyki disco polo. Jej klipy na Youtubie mają miliony wyświetleń, a przez kolorowe gazety nazywana jest następczynią Shazzy.

Zobacz zapowiedź rozmowy Pawła Wiszniewskiego z zespołem Basta:Zespół Basta & Paweł Wiszniewski w Weekendzie z Gwiazdą - zobacz video:Weekend z Gwiazdą Pawła Wiszniewskiego w każdą sobotę i w niedzielę!