Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Sami z nowym klipem
B-QLL z albumem "Co Ty czujesz"?
Fisher z zespołem Sągorsi
Teledysk i singiel z pierwszej autorskiej płyty "Metamorphosis"!
Newsy muzyczne
Informacje
dodano: Poniedziałek 19 marca 2018
dodano: Piątek 16 marca 2018
dodano: Czwartek 15 marca 2018
dodano: Środa 14 marca 2018


POLECANE

Niepokorni i szaleni w Weekendzie z Gwiazdą!


Ewa Basta będzie gościem Pawła Wiszniewskiego w Weekendzie z Gwiazdą! Zobacz co się będzie działo.

Eva Basta to gwiazda sceny disco-polo. Jej utwory są prawdziwymi hitami, a sama wokalistka ma ogromną ilość fanów. Prywatnie przyjaźni się między innymi z Marcinem Millerem, założycielem zespołu Boys. Ewa urodziła się 22 stycznia w Radziłówie. Z zawodu jest tancerką i piosenkarką. Artystka wychowywała się muzykalnej rodzinie. Ojciec amatorsko grał na instrumentach i zaszczepił w Ewie pasję do muzyki.


Basta & Marcin Miller - MalynaEwa rozpoczynała swoją karierę w zespole Viper. Po pewnym czasie związała się z zespołem Focus, w którym nie tylko tańczyła, ale również i układała choreografię. Po wyjściu za mąż zrobiła sobie kilkuletnią przerwę i rozpoczęła przygodę z muzyką dance na nowo. W 2007 roku założyła zespół Basta i zaczęła występować pod tym pseudonimem. Ewa prowadziła również programy "Boom Hit Music" i "Hity na zawsze" w naszej zaprzyjaźnionej telewizji POLO TV.

Basta - Razem w stronę słońcaDzisiaj Eva Basta jest jedną z największych gwiazd muzyki disco polo. Jej klipy na Youtubie mają miliony wyświetleń, a przez kolorowe gazety nazywana jest następczynią Shazzy.

Zobacz zapowiedź rozmowy Pawła Wiszniewskiego z zespołem Basta:Zespół Basta & Paweł Wiszniewski w Weekendzie z Gwiazdą - zobacz video:Weekend z Gwiazdą Pawła Wiszniewskiego w każdą sobotę i w niedzielę!