Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Exaited z nowym teledyskiem
Wokalista najlepszym jurorem Telekamer 2018
Nowa piosenka grupy Power Play
Kolejny singiel Sound`n`Grace z płyty "Życzenia


POLECANE

Bratnie dusze w Weekendzie z Gwiazdą


Paweł i Łukasz Golec zmierzą się z ogniem pytań Pawła Wiszniewskiego w Weekendzie z Gwiazdą. Zobacz co się będzie działo już w ten weekend w Radiu WAWA!

1975 - Luty, 19 − Na świat przychodzi najpierw Łukasz, potem Paweł – albo odwrotnie. Mama jest przerażona, bo w domu tego kwiatu ma już dwa egzemplarze – Stasia i Rafała. W najśmielszych snach nie przypuszcza, ile hałasu narobią te nowe aniołki… - tak piszą o sobie na swojej stronie internetowej.


Golec uOrkiestra - ŚcierniscoZespół został założony w 1998 roku przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Jego nazwa nawiązuje do pisowni gwarowej („u” przed wyrazem „orkiestra”). Grupa łączy tradycyjne, etniczne brzmienia muzyki łuku Karpat z wieloma gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, muzyki alternatywnej, rock'n'rolla, rhythm and bluesa oraz muzyki jazzowej.

Artyści wylansowali przeboje, takie jak m.in. „Szarpany”, „Lornetka”, „Crazy Is My Life”, „Słodycze”, „Pędzą konie”, „Nie ma nic”, „Kto się ceni”, „Bo lato rozpala”, „Młody maj”, a także „Ściernisco”.

Golec uOrkiestra - SzarpanyW 2011 Paweł i Łukasz Golcowie wzięli udział programie TVP2 Bitwa na głosy i poprowadzili 16-osobową drużynę wokalistów reprezentujących Milówkę. Na 50. jubileuszowym KFPP w Opolu za piosenkę Młody maj zespół nagrodzony został „Superpremierą 2013”, „Superpremierą Programu 1 Polskiego Radia 2013”, wyróżnieniem „Artysta bez granic”, czyli nagrodą TVP Polonia dla najpopularniejszego polskiego artysty poza granicami kraju, a także nagrodą honorową Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej „Ikona Festiwalu”.

Golec uOrskiestra - Młody majGolec uOrkiestra na swoim koncie ma 9 platynowych i dwie złote płyty. W tym roku wydali dwa single, z czego "Pomarańcza" swoją premierę miała na antenie Radia WAWA w Szczęśliwej 13 Radia WAWA.

Zobacz rozmowę Pawła Wiszniewskiego z Pawłem i Łukaszem Golec:Zobacz rozmowę Pawła Wiszniewskiego i Braci Golec!