Video / TV

DeDektyw wkręca...sprawdź jak i kliknij!
Exaited z nowym teledyskiem
Wokalista najlepszym jurorem Telekamer 2018
Nowa piosenka grupy Power Play
Kolejny singiel Sound`n`Grace z płyty "Życzenia


POLECANE

Czy "Limit Szans" zostanie wykorzystany w Weekendzie z Gwiazdą?!


Antek Smykiewicz będzie gościem Pawła Wiszniewskiego w najbliższym Weekendzie z Gwiazdą w Radiu WAWA. Zobaczcie co się będzie działo.

Antek Smykiewicz - wokalista i kompozytor, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki takim hitom jak „Pomimo Burz”, „Limit Szans”, „Jak Sen” i „Cud”. Smykiewicz urodził się 12 lipca 1987 w Warszawie. Jego matka jako nastolatka śpiewała w Operetce Warszawskiej, a ojciec jest fotografem. Ma dziewięcioro rodzeństwa, w tym czterech braci i pięć sióstr. Ukończył szkołę muzyczną w klasie akordeonu.


Antek Smykiewicz - Pomimo Burz



Jesienią 2014 roku wokalista podpisał kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska. W 2015 roku ukazał się jego debiutancki singel „Pomimo burz”, który został napisany i skomponowany przez Marka Kościkiewicza. Ponadto utwór uzyskał w Polsce status diamentowego singla za sprzedaż w nakładzie przekraczającym 100 tysięcy kopii. 31 grudnia Smykiewicz był jedną z gwiazd występujących podczas koncertu sylwestrowego w Krakowie, zorganizowanego przez stację TVN.

Antek Smykiewicz - Limit Szans



U progu kariery usłyszał, że jest nikim. "To było zderzenie ze ścianą, bolało" – opowiada Antek Smykiewicz w jednym z wywiadów. Ktoś mógłby się po czymś takim nie podnieść, on zaczął jeszcze ciężej pracować. Rozmawiamy o miłości i pasji, o tym co w showbiznesie przyciąga, a co odpycha. I o tym jak "Pomimo burz" pomaga przetrwać śmiertelną chorobę i śpiączkę.

Zobacz zapowiedź wizyty Antka Smykiewicza w Weekendzie z Gwiazdą Pawła Wiszniewskiego:



Zobacz rozmowę Antka Smykiewicza i Pawła Wiszniewskiego:


Weekend z Gwiazdą w każdą sobotę i w niedzielę od 10:30 do 18:30!